Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Gøril Figenschou - Førsteamanuensis

Gøril Figenschou

Timeplan for Gøril Figenschou - Førsteamanuensis i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
16.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 33 G. Figenschou
Torsdag
17.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 33 G. Figenschou
Fredag
18.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 33 G. Figenschou
Timeplan for Gøril Figenschou - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 34 G. Figenschou
Tirsdag
22.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 34 G. Figenschou
Onsdag
23.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 34 G. Figenschou
Torsdag
24.08.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 34 G. Figenschou
Fredag
25.08.2017
08:30-15:00 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 34 G. Figenschou
Timeplan for Gøril Figenschou - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.09.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 37 G. Figenschou
Tirsdag
12.09.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 37 G. Figenschou
Onsdag
13.09.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 37 G. Figenschou
Torsdag
14.09.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 37 G. Figenschou
Fredag
15.09.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 37 G. Figenschou
Timeplan for Gøril Figenschou - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.10.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 42 G. Figenschou
Tirsdag
17.10.2017
08:30-12:00 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 42 G. Figenschou
12:00-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 42 G. Figenschou
Onsdag
18.10.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 42 G. Figenschou
Torsdag
19.10.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 42 G. Figenschou
Fredag
20.10.2017
08:30-15:45 ALTA_BT1 2026
BLU-1001F-1 ILP Alta: Samling uke 42 G. Figenschou
Timeplan for Gøril Figenschou - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.11.2017
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-3031-1 ILP Alta: Samling uke 46 G. Figenschou
Tirsdag
14.11.2017
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-3031-1 ILP Alta: Samling uke 46 G. Figenschou
Onsdag
15.11.2017
08:30-16:00 ALTA_BT1 1014
PED-3031-1 ILP Alta: Samling uke 46 G. Figenschou
Torsdag
16.11.2017
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas