Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Ingvild Jensen - Universitetslektor

Ingvild Jensen

Timeplan for Ingvild Jensen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 38
I. Jensen
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:45
09:00-15:45 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 38
I. Jensen
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:45
12:00-15:45 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 38
I. Jensen
 
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingvild Jensen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 42
I. Jensen
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:45
09:00-15:45 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 42
I. Jensen
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:45
12:00-15:45 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 42
I. Jensen
 
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingvild Jensen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingvild Jensen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 47
I. Jensen
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:45
09:00-15:45 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 47
I. Jensen
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-15:00
10:00-15:00 ALTA_BT1 2026
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 47
I. Jensen
 
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:45
12:00-15:45 ALTA_BT1 2025
GLU-1203-1 ILP Alta: Samlinger - uke 47
I. Jensen
 
13:00    
14:00    
15:00          
16:00