Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis

Kristin Emilie Willumsen Bjørndal

Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
K.E.W. Bjørndal
G. Meløe
Y. Sørensen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Forelesning
Oppstart - Felles åpning - BLU/GLU 10-11, deretter bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
A. Eriksen
I. Frenning
B.A. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
 
11:00  
12:00  
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 MV.110 C.104
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Planlegging Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
G. Meløe
Y. Sørensen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
K.E.W. Bjørndal
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Seminar
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Seminar
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
K.E.W. Bjørndal
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Seminar
K.E.W. Bjørndal
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Seminar
K.E.W. Bjørndal
   
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU
K.E.W. Bjørndal
L. Hustad
N.B. Johansen
H.M. Sollid
Y. Sørensen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 C.104
MV.110 F.103-AUD
LER-1601-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
K.E.W. Bjørndal
Å. Karlshaugen
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
F.S. Larsen
G. Meløe
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU
K.E.W. Bjørndal
L. Hustad
N.B. Johansen
H.M. Sollid
Y. Sørensen
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU 1-7 trinn - EndNotekurs
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU 5-10 trinn - EndNotekurs
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
15:00  
16:00