Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Lars Aage Rotvold - Førstelektor

Lars Aage Rotvold

Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:15
08:15-14:15
VID-6332-3 Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H4 4.213
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.343
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.213
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H5 5.202
TEO-H5 5.402
PED-3902-1 Samling
Oppgaveseminar
L.A. Rotvold
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H4 4.213
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 UB 132
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
VID-6332-3 Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester - utenfor campus
SLETTES
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester - utenfor campus
Samling Tromsø
M. Brattvoll
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Lars Aage Rotvold - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H4 4.213
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 UB 244
LPU-3000-1 Samling
L.A. Rotvold
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00