Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Morten Bartnæs - Førsteamanuensis

Morten Bartnæs

Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H4 4.254
LRU-3400-1 Forelesninger
Forelesning + seminar
M. Bartnæs
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:15
14:00-15:15 MV.110 F.105-AUD
LRU-2270-1 Praksis
Praksisforberedende møte
M. Bartnæs
B.A. Haugseth
L. Husjord
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
S. Nilsen
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H5 5.202
LRU-3400-1 Forelesninger
Felles LRU-2400 og LRU-3400, S.Arnesen og M. Bartnæs
M. Bartnæs
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.417
LRU-3400-1 Forelesninger
Felles LRU-2400 og LRU-3400, S.Arnesen og M. Bartnæs
M. Bartnæs
 
11:00    
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H4 4.254
LRU-3400-1 Forelesninger
Forelesning + seminar
M. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00    
10:00    
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H4 4.254
LRU-3400-1 Forelesninger
Forelesning + seminar
M. Bartnæs
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/seminar
M. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.304
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
LRU-3400-1 Forelesninger
Undervisning
M. Bartnæs
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.213
LRU-3400-1 Forelesninger
Undervisning
M. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H4 4.254
LRU-3400-1 Forelesninger
Forelesning + seminar
M. Bartnæs
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LRU-3400-1 Forelesninger
Undervisning på møterom F.322 Mellomveien 110
M. Bartnæs
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.307
LRU-3400-1 Forelesninger
Undervisning
M. Bartnæs
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-2100-1 Forelesning
M. Bartnæs
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2100-1 Forelesning
Forelesning/Seminar
M. Bartnæs
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00