Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagdager
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
A. Unhjem
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 K.113
BLU-1003S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
   
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 K.113
BLU-1003S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
   
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.205
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 K.113
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M.L. Sundelin
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-1 Forelesninger
Forelesning
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
     
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
Forelesning
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
       
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-1102-1 Forelesning
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-1102-1 Forelesning
M.L. Sundelin
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-1102-1 Forelesning
M.L. Sundelin
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
       
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M.L. Sundelin
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-1102-1 Forelesning
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:30
08:15-15:30 MV.110 F.103-AUD
MV.110 J.101
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:30
08:15-13:30 MV.110 F.103-AUD
BLU-1001-1 ITP-uke
Introduksjon til praksis
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
H. Krane
M.L. Sundelin
T. Unstad
09:00
10:00
11:00
12:00  
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.203
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.203
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M.L. Sundelin
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.203
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-1102-1 Forelesning
M.L. Sundelin
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
L.T. Fredriksen
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:45
12:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
BLU Faglærermøte (alle kull)
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
L. Hustad
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.202
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU FoU-dag
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
T. Isaksen
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-1 Forelesninger
Forelesning
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
     
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.201
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
     
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 K.112
BLU-1003S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
       
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1003S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
       
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 K.112
BLU-1003S-1 Seminargr. 2
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
 
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.201
BLU-1003S-1 Seminargr. 1
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
 
16:00
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1001S-1 Forelesninger
Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
M.L. Sundelin
       
17:00        
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.103
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
A. Unhjem
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.103
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 C.104
BLU-1003S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 C.104
BLU-1003S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M.L. Sundelin
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.103
BLU-1003S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003S-1 Forelesninger
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M.L. Sundelin
A. Unhjem
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M.L. Sundelin
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003-1 Forelesninger
Forelesning
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.304
MV.110 K.113
BLU-1003-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
BLU-1003-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 K.113
BLU-1003-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1001-1 Forelesning
M. Dardanou
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1003S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1003S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
Møtetid BLU Tromsø
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
M. Dardanou
L.T. Fredriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad
B.A. Karlsen
H. Krane
M. Liset
A. Myrstad
M.L. Sundelin
O. Tveiterås
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00