Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer

Nina Helene Dønnem

Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
N.H. Dønnem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
N.H. Dønnem
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
N.H. Dønnem
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
N.H. Dønnem
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
N.H. Dønnem
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002S-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
N.H. Dønnem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002S-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
N.H. Dønnem
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
N.H. Dønnem
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
N.H. Dønnem
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
09:00        
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Forelesning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-17:00
12:15-17:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
13:00      
14:00        
15:00        
16:00        
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Arbeidskrav estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 C.311
MV.110 D.U01-AUD
MV.110 I.112
BLU-1002-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.311
MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-1 Forelesninger
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1002S-1 Forelesninger
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
09:00    
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-1 Forelesninger
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
     
12:00      
13:00        
14:00        
15:00        
16:00