Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Rune Johansen - Universitetslektor

Rune Johansen

Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
     
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
       
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.112
LRU-2550-1 Seminargruppe A
R. Johansen
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-2001-1 1.-7. trinn
Seminar 1-7 trinn.
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.103
LRU-2550-1 Seminargruppe B
R. Johansen
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-2550-1 Seminargruppe A
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2550-1 Seminargruppe B
R. Johansen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning

 Opptak
R. Johansen
   
11:00    
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:15
14:00-15:15 MV.110 F.103-AUD
LRU-2670-1 Praksis
Praksisforberedende møte - BARE faglærere og praksislærere
S-E. Andreassen
A. Birkeland
H. Brox
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
 
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2670-1 Praksis
Praksisforberedende møte - Studenter, faglærere og praksislærere
S-E. Andreassen
A. Birkeland
H. Brox
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
 
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.111
MV.110 F.105-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
S. Thorvaldsen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
Seminar - studentfremlegg
R. Johansen
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
Seminar - studentfremlegg
R. Johansen
S. Thorvaldsen
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2550-1 Forelesning
Seminar felles
R. Johansen
 
11:00      
12:00        
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.203
LRU-1550-1 Seminargruppe A
Seminar A
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.113
LRU-1550-1 Seminargruppe B
Seminar B
R. Johansen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
Dialogseminar
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
     
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2017
Tirsdag
24.10.2017
Onsdag
25.10.2017
Torsdag
26.10.2017
Fredag
27.10.2017
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-1550-1 Seminargruppe B
Seminar B
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-1550-1 Seminargruppe A
Seminar A
R. Johansen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
   
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LRU-2550-1 Forelesning
Seminar felles
R. Johansen
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LRU-2550-1 Forelesning
Felles seminar
R. Johansen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-2550-1 Forelesning
Felles seminar
R. Johansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.104C
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-1550-1 Seminargruppe B
Seminar B
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 J.U07
MV.110 K.103
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-1550-1 Seminargruppe A
Seminar A
R. Johansen
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
       
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
Seminar felles
R. Johansen
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-1550-1 Forelesning
R. Johansen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-2550-1 Forelesning
Felles seminar
R. Johansen
     
13:00      
14:00          
15:00          
16:00