Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Siw Skrøvset - Instituttleder

Siw Skrøvset

Timeplan for Siw Skrøvset - Instituttleder i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Forelesning
Oppstart - Felles åpning - BLU/GLU 10-11, deretter bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
A. Eriksen
I. Frenning
B.A. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 MV.110 J.101
LER-1002-1 Eksamen
Oppstart - Felles info
A. Eriksen
S. Skrøvset
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Siw Skrøvset - Instituttleder i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 E.201
LER-1002-1 Eksamen
Oppstart - Workshop og formidling 5-10
A. Eriksen
S. Skrøvset
M. Wiik
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
MV.110 K.113
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Planlegging
A. Eriksen
M. Liset
S. Skrøvset
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-13:00
12:00-13:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Avslutning
A. Eriksen
N.B. Johansen
G. Meløe
S. Skrøvset
H.M. Sollid
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Siw Skrøvset - Instituttleder i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00