Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Signhild Skogdal - Førsteamanuensis

Signhild Skogdal

Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEO-H4 4.262
TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEO-H4 4.254
TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 TEO-H4 4.254
TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
   
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-17:00
15:15-17:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
   
16:00        
Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.333
LOG-3100-1 Samling
I.C. Nordli
S. Skogdal
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-17:00
09:15-17:00 TEO-H1 1.333
LOG-3105-1 Faglig forum
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 TEO-H1 1.313
LOG-3105-1 Faglig forum
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 TEO-H1 1.313
LOG-3105-1 Faglig forum
I.C. Nordli
S. Skogdal
 
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00        
Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 TEO-H1 1.323
LOG-3100-1 Samling
K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.258
LOG-3100-1 Samling
K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 TEO-H1 1.333
LOG-3100-1 Samling
K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
LOG-3100-1 Samling
K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LOG-3100-1 Samling
K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00
LOG-3100-1 Samling
K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
15:00    
16:00        
Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00