Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Signhild Skogdal - Førsteamanuensis

Signhild Skogdal

Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.08.2017
10:15-14:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
14:15-15:00 TEO-H4 4.262
TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
15:15-17:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
Tirsdag
29.08.2017
08:15-14:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
14:15-15:00 TEO-H4 4.254
TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
15:15-16:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
Onsdag
30.08.2017
08:15-14:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
14:15-15:00 TEO-H4 4.254
TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
15:15-16:00 TEO-H4 4.402
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.09.2017
09:15-17:00 TEO-H1 1.333
LOG-3105-1 Faglig forum I.C. Nordli
S. Skogdal
Tirsdag
19.09.2017
08:15-16:00 TEO-H1 1.333
LOG-3100-1 Samling I.C. Nordli
S. Skogdal
Onsdag
20.09.2017
09:15-16:00 TEO-H1 1.313
LOG-3105-1 Faglig forum I.C. Nordli
S. Skogdal
Torsdag
21.09.2017
09:15-16:00 TEO-H1 1.313
LOG-3105-1 Faglig forum I.C. Nordli
S. Skogdal
Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
08.11.2017
09:15-14:00 TEO-H1 1.258
LOG-3100-1 Samling K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
14:15-16:00 TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
LOG-3100-1 Samling K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
Torsdag
09.11.2017
09:15-14:00 TEO-H1 1.333
LOG-3100-1 Samling K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
14:15-17:00 LOG-3100-1 Samling K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
Fredag
10.11.2017
08:15-13:00 TEO-H1 1.323
LOG-3100-1 Samling K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
13:15-16:00 LOG-3100-1 Samling K. Bentzen
I.C. Nordli
S. Skogdal
Timeplan for Signhild Skogdal - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.11.2017
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas