Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Svein-Erik Andreassen - Dosent

Svein-Erik Andreassen

Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.08.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Tirsdag
15.08.2017
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.08.2017
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2001-1 Forelesning S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Tirsdag
22.08.2017
10:15-12:00 MV.110 E.202
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 2
Gruppe 2 5-10: MAT, KRØ, ENG, NOR, SAMF
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Torsdag
24.08.2017
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-2001-1 1.-7. trinn
Seminar 1-7 trinn.
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.08.2017
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Onsdag
30.08.2017
08:15-10:00 MV.110 K.112
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 2
Gruppe 2 5-10: MAT, KRØ, ENG, NOR, SAMF
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
12:15-15:00 MV.110 J.U07
LRU-3641-1 Forelesning S-E. Andreassen
Torsdag
31.08.2017
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-2001-1 1.-7. trinn
Seminar 1-7 trinn.
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
06.09.2017
08:15-11:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning S-E. Andreassen
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
13.09.2017
09:15-13:00 MV.110 J.U07
LRU-3641-1 Forelesning S-E. Andreassen
Torsdag
14.09.2017
14:00-15:15 MV.110 F.103-AUD
LRU-2670-1 Praksis
Praksisforberedende møte - BARE faglærere og praksislærere
S-E. Andreassen
A. Birkeland
H. Brox
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
15:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2670-1 Praksis
Praksisforberedende møte - Studenter, faglærere og praksislærere
S-E. Andreassen
A. Birkeland
H. Brox
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
03.10.2017
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
Dialogseminar
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.10.2017
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
03.11.2017
12:15-14:00 MV.110 E.205
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 2
Gruppe 2 5-10: MAT, KRØ, ENG, NOR, SAMF
S-E. Andreassen
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.11.2017
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-1 Forelesning S-E. Andreassen
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
Onsdag
08.11.2017
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 2
Gruppe 2 5-10: MAT, KRØ, ENG, NOR, SAMF
S-E. Andreassen
14:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2001-1 1.-7. trinn
Seminar 1-7 trinn
S-E. Andreassen
Timeplan for Svein-Erik Andreassen - Dosent i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
14.11.2017
10:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2001-1 1.-7. trinn
Seminar 1-7 trinn.
S-E. Andreassen
12:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 1
Gruppe 1 5-10: MAT, KRØ, ENG, NAT, MUS
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Torsdag
16.11.2017
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
Fredag
17.11.2017
10:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2001-1 5.-10. trinn gruppe 2
Gruppe 2 5-10: MAT, KRØ, ENG, NOR, SAMF
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
A.R. Steele