Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis

Torun Granstrøm Ekeland

Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 34
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 34
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 37
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 37
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 42
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 42
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
06.11.2017
Tirsdag
07.11.2017
Onsdag
08.11.2017
Torsdag
09.11.2017
Fredag
10.11.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LER-1250F-1 Forelesning uke 45
T.G. Ekeland
   
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT2 2123
LER-1250F-1 Forelesning uke 45
T.G. Ekeland
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LER-1250F-1 Forelesning uke 48
T.G. Ekeland
   
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT2 2123
LER-1250F-1 Forelesning uke 48
T.G. Ekeland
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Torun Granstrøm Ekeland - Førsteamanuensis i uke 50
Uke
50
Mandag
11.12.2017
Tirsdag
12.12.2017
Onsdag
13.12.2017
Torsdag
14.12.2017
Fredag
15.12.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 50
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT2 2123
LRU-2261F-1 Forelesning uke 50
T.G. Ekeland
H.C. Pedersen
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00