Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Tove Beate Jensen - Universitetslektor

Tove Beate Jensen

Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Tur til Tromsdalen
B-O. Andreassen
H.V. Busch
E.M. Furu
W. Gjerde
T.B. Jensen
H-G. Køller
T.E.D. Slettebø
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1006
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
T.B. Jensen
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
T.B. Jensen
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 SVHUM C1002
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2017
Tirsdag
05.09.2017
Onsdag
06.09.2017
Torsdag
07.09.2017
Fredag
08.09.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 TEO-H1 1.413
PFF-5027-1 Undervisning
T.B. Jensen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1006
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Mikroundervisning
T.B. Jensen
   
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
Engelskdidaktikk
T.B. Jensen
   
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.317
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Evaluering og forberedelse til praksis
T.B. Jensen
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:45
08:15-11:45 TEO-H1 1.413
PFF-5027-1 Undervisning
T.B. Jensen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-5027-1 Undervisning
T.B. Jensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM C1003
PFF-2000-1 Basisgruppe 5, Tove Beate Jensen
Refleksjon over praksis
T.B. Jensen
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E2004
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Tove Beate Jensen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1002
PFF-2000-1 Fremmedspråksdidaktikk
T.B. Jensen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00