Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis

Thomas Ewen Daltveit Slettebø

Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.213
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Tur til Tromsdalen
B-O. Andreassen
H.V. Busch
E.M. Furu
W. Gjerde
T.B. Jensen
H-G. Køller
T.E.D. Slettebø
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.325
PFF-2000-1 Basisgruppe 3, Thomas Slettebø
T.E.D. Slettebø
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
28.08.2017
Tirsdag
29.08.2017
Onsdag
30.08.2017
Torsdag
31.08.2017
Fredag
01.09.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 TEO-H1 1.325
PFF-2000-1 Basisgruppe 3, Thomas Slettebø
T.E.D. Slettebø
   
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2017
Tirsdag
12.09.2017
Onsdag
13.09.2017
Torsdag
14.09.2017
Fredag
15.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.836-AUD2
PFF-1020-1 Undervisning
T.E.D. Slettebø
G.W. Vedeler
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
SVHUM B1004
TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.333
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-1020-1 Undervisning
H.V. Busch
G. Gabrielsen
S. Karlsen
T.E.D. Slettebø
A. Strandbu
G.W. Vedeler
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2017
Tirsdag
19.09.2017
Onsdag
20.09.2017
Torsdag
21.09.2017
Fredag
22.09.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-2000-1 Basisgruppe 3, Thomas Slettebø
Mikroundervisning
T.E.D. Slettebø
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.329
PFF-2000-1 Basisgruppe 3, Thomas Slettebø
Evaluering og forberedelse til praksis
T.E.D. Slettebø
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.221
TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.425
PFF-1020-1 Undervisning
H.V. Busch
S. Karlsen
T.E.D. Slettebø
A. Strandbu
G.W. Vedeler
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
TEO-H1 1.307
TEO-H1 1.425
PFF-1020-1 Undervisning
H.V. Busch
S. Karlsen
T.E.D. Slettebø
A. Strandbu
G.W. Vedeler
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Thomas Ewen Daltveit Slettebø - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2017
Tirsdag
21.11.2017
Onsdag
22.11.2017
Torsdag
23.11.2017
Fredag
24.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.413
PFF-2000-1 Basisgruppe 3, Thomas Slettebø
Refleksjon over praksis
T.E.D. Slettebø
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.417
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
PFF-2000-1 Historiedidaktikk
T.E.D. Slettebø
 
15:00        
16:00