Timeplan 2017 Høst - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor
Uke 34
Mandag
09:00-23:00 - 21.08.2017
Undervisning
Tur til Bjorelvnes
Tur til Bjorelvnes
Rom:
Tirsdag
08:00-23:00 - 22.08.2017
Undervisning
Tur til Bjorelvnes
Tur til Bjorelvnes
Rom:
Onsdag
08:15-16:15 - 23.08.2017
Undervisning
Tur til Bjorelvnes
Tur til Bjorelvnes
Rom:
Torsdag
08:15-10:00 - 24.08.2017
Forelesninger
Forelesning
Forelesning
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 05.09.2017
Forelesninger
Forelesning
Forelesning
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 07.09.2017
Forelesninger
Forelesning
Forelesning
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 12.09.2017
Undervisning
Fiskesprell
Fiskesprell
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:15-15:30 - 19.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Onsdag
08:15-15:00 - 20.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Torsdag
08:15-15:00 - 21.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Fredag
08:15-13:30 - 22.09.2017
ITP-uke
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
08:15-10:00 - 09.10.2017
Gruppe 1
10:15-12:00 - 09.10.2017
Gruppe 2
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 11.10.2017
Forelesning
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 26.10.2017
Undervisning
Praksisforberedelser
Praksisforberedelser
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 08.11.2017
Seminargr. 2
Gruppe 2
Gruppe 2
11:15-14:00 - 08.11.2017
Seminargr. 3
Gruppe 3
Gruppe 3
Torsdag
08:15-11:00 - 09.11.2017
Seminargr. 1
Gruppe 1
Gruppe 1
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:00-16:00 - 16.11.2017
Booking SIL034
Fagdag ILP
Opptak+live
Fagdag ILP
Opptak+live
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G.R. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
Fredag
Uke 47
Mandag
08:15-12:00 - 20.11.2017
Forelesning
Etterarbeid praksis
Etterarbeid praksis
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 23.11.2017
Forelesning
Framlegg (arbeidskrav)
Framlegg (arbeidskrav)
12:15-16:00 - 23.11.2017
Forelesning
Framlegg (arbeidskrav)
Framlegg (arbeidskrav)
Fredag
08:15-11:00 - 24.11.2017
Seminargr. 2
Gruppe 2
Gruppe 2
13:15-16:00 - 24.11.2017
Seminargr. 1
Gruppe 1
Gruppe 1
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 30.11.2017
Forelesning
Evaluering
Evaluering
Fredag
08:15-12:00 - 01.12.2017
Forelesning
Undervisning
Undervisning
Uke 49
Mandag
08:15-09:00 - 04.12.2017
Forelesninger
Forelesning
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
12:15-13:00 - 06.12.2017
Forelesninger
Forelesning
Forelesning
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2017 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 42, 50, 51, 52