Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Høst - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
14.08.2017
Tirsdag
15.08.2017
Onsdag
16.08.2017
Torsdag
17.08.2017
Fredag
18.08.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
K.E.W. Bjørndal
G. Meløe
Y. Sørensen
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Forelesning
Oppstart - Felles åpning - BLU/GLU 10-11, deretter bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
A. Eriksen
I. Frenning
B.A. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
M. Liset
G. Meløe
H.E. Moe
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
 
11:00  
12:00  
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 MV.110 C.104
LER-1000-1 Eksamen
Oppstart - Planlegging Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
G. Meløe
Y. Sørensen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
21.08.2017
Tirsdag
22.08.2017
Onsdag
23.08.2017
Torsdag
24.08.2017
Fredag
25.08.2017
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
25.09.2017
Tirsdag
26.09.2017
Onsdag
27.09.2017
Torsdag
28.09.2017
Fredag
29.09.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2017
Tirsdag
03.10.2017
Onsdag
04.10.2017
Torsdag
05.10.2017
Fredag
06.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Seminar
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
Y. Sørensen
   
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Seminar
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
Y. Sørensen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
Y. Sørensen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
Y. Sørensen
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 E.103
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
Y. Sørensen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU
K.E.W. Bjørndal
L. Hustad
N.B. Johansen
H.M. Sollid
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
Y. Sørensen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2017
Tirsdag
10.10.2017
Onsdag
11.10.2017
Torsdag
12.10.2017
Fredag
13.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Seminar
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.113
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU/IMA-LU Tromsø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
K. Killie
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Seminar
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
Y. Sørensen
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
Y. Sørensen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
Y. Sørensen
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 C.104
MV.110 F.103-AUD
LER-1601-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
K.E.W. Bjørndal
Å. Karlshaugen
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
16.10.2017
Tirsdag
17.10.2017
Onsdag
18.10.2017
Torsdag
19.10.2017
Fredag
20.10.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
Y. Sørensen
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Seminar
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
Y. Sørensen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning A+B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Seminar
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
Y. Sørensen
 
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
Y. Sørensen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2017
Tirsdag
31.10.2017
Onsdag
01.11.2017
Torsdag
02.11.2017
Fredag
03.11.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Forelesning/ Introduksjon til praksis
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
F.S. Larsen
G. Meløe
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
Y. Sørensen
M. Volden
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU
K.E.W. Bjørndal
L. Hustad
N.B. Johansen
H.M. Sollid
Y. Sørensen
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2017
Tirsdag
14.11.2017
Onsdag
15.11.2017
Torsdag
16.11.2017
Fredag
17.11.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 E.201
MV.110 E.203
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag ILP

 Opptak+live
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
F. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.G. Ekeland
B. Engdahl
A. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A.W. Fyhn
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
M.B. Helgesen
O.J. Hembre
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
T. Klemp
A. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
T. Lund
E. Lyngedal
B. Martinussen
G. Maxwell
G. Meløe
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
H.K. Nilsen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
T. Nymo
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
E.A. Ravnå
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
A.M. Simensen
B. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
T.E.D. Slettebø
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
K.E. Stien
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Wiik
K.S. Worum
G. Zakariassen
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
E.M. Øvrebø
G. Aas
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU 1-7 trinn - EndNotekurs
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Mastersamling 5.år IMA-LU 5-10 trinn - EndNotekurs
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2017
Tirsdag
28.11.2017
Onsdag
29.11.2017
Torsdag
30.11.2017
Fredag
01.12.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse B: for masterfagene matematikk og engelsk
Klasse B: Undervisning MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Klasse A: Undervisning MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1000-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B - Skriveseminar
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1002-1 Seminar Klasse C: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Klasse C: Undervisning SAMF/NOR
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
15:00  
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2017
Tirsdag
05.12.2017
Onsdag
06.12.2017
Torsdag
07.12.2017
Fredag
08.12.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-1001-1 Forelesning
Y. Sørensen
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-1001-1 Forelesning
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00