Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Anne Birgitte Fyhn - Professor

Anne Birgitte Fyhn

Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 1
Uke
1
Mandag
02.01.2017
Tirsdag
03.01.2017
Onsdag
04.01.2017
Torsdag
05.01.2017
Fredag
06.01.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.202
LRU-3903-1 Seminarundervisning
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2017
Tirsdag
10.01.2017
Onsdag
11.01.2017
Torsdag
12.01.2017
Fredag
13.01.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1005
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1002
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1006
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2017
Tirsdag
24.01.2017
Onsdag
25.01.2017
Torsdag
26.01.2017
Fredag
27.01.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E2004
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1002
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2017
Tirsdag
31.01.2017
Onsdag
01.02.2017
Torsdag
02.02.2017
Fredag
03.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-3903-1 Seminarundervisning
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2017
Tirsdag
07.02.2017
Onsdag
08.02.2017
Torsdag
09.02.2017
Fredag
10.02.2017
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1004
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1002
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2017
Tirsdag
07.03.2017
Onsdag
08.03.2017
Torsdag
09.03.2017
Fredag
10.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
LRU-3903-1 Seminarundervisning
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-3903-1 Seminarundervisning
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
     
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2017
Tirsdag
02.05.2017
Onsdag
03.05.2017
Torsdag
04.05.2017
Fredag
05.05.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2017
Tirsdag
09.05.2017
Onsdag
10.05.2017
Torsdag
11.05.2017
Fredag
12.05.2017
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1006
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1006
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A.B. Fyhn
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Birgitte Fyhn - Professor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2017
Tirsdag
30.05.2017
Onsdag
31.05.2017
Torsdag
01.06.2017
Fredag
02.06.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00