Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Anne Myrstad - Førstelektor

Anne Myrstad

Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
11.01.2017
08:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Forelesning
FOR: Forelesning
A. Myrstad
Torsdag
12.01.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Fredag
13.01.2017
08:15-10:00 MV.110 E.203
BLU-1208-2 Seminar gr. 1
SEM: Seminar gr. 1
A. Myrstad
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1208-2 Seminar gr. 2
SEM: Seminar gr. 2
A. Myrstad
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.01.2017
08:15-11:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208-2 Forelesning
FOR: Forelesning
A. Myrstad
Tirsdag
24.01.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
K.H. Danielsen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
M. Wiik
Onsdag
25.01.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Torsdag
26.01.2017
08:15-10:00 MV.110 E.203
BLU-1208-2 Seminar gr. 1
SEM: Seminar gr. 1
A. Myrstad
10:15-12:00 MV.110 E.103
BLU-1208-2 Seminar gr. 2
SEM: Seminar gr. 2
A. Myrstad
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.01.2017
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208S-2 Undervisning A. Myrstad
Tirsdag
31.01.2017
08:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1208S-2 Undervisning A. Myrstad
Onsdag
01.02.2017
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208S-2 Undervisning A. Myrstad
Torsdag
02.02.2017
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1208-2 Seminar gr. 2
SEM: Seminar gr. 2
A. Myrstad
Fredag
03.02.2017
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1208-2 Seminar gr. 1
SEM: Seminar gr. 1
A. Myrstad
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.02.2017
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1208S-2 Undervisning
Praksisforberedende møte
V. Bergan
H. Habbestad
H. Krane
A. Myrstad
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.02.2017
08:15-11:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208-2 Forelesning
FOR: Forelesning
M. Dardanou
A. Myrstad
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.02.2017
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2100-1 Forelesning A. Myrstad
10:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-2100-1 Gruppe A
Seminar gruppe A
A. Myrstad
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.03.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
23.03.2017
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU Møte Emneansvarlige (alle tre studieår)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B.A. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
R.M. Walberg
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.03.2017
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2100-1 Forelesning A. Myrstad
12:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2100-1 Gruppe A
Seminar gruppe A
A. Myrstad
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2100-1 Gruppe B
Seminar gruppe B
A. Myrstad
Tirsdag
28.03.2017
08:15-11:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208-2 Forelesning
FOR: Forelesning
M. Dardanou
A. Myrstad
O. Tveiterås
Onsdag
29.03.2017
10:15-12:00 MV.110 C.104
BLU-1208-2 Seminar gr. 1
SEM: Felles seminar gr. 1 og gr. 2
M. Dardanou
A. Myrstad
O. Tveiterås
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
04.04.2017
15:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 2 og BLU S2
M. Dardanou
I. Frenning
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
G.O. Pettersen
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
07.04.2017
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1208S-2 Undervisning A. Myrstad
O. Tveiterås
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
21.04.2017
09:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208S-2 Undervisning M. Dardanou
A. Myrstad
O. Tveiterås
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.04.2017
08:15-11:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208-2 Forelesning
FOR: Felles seminar
M. Dardanou
A. Myrstad
O. Tveiterås
11:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1208-2 Forelesning
FOR: Felles seminar
M. Dardanou
A. Myrstad
O. Tveiterås
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.05.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.05.2017
12:30-15:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
BLU Praksislærer og faglærerforum
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
T. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
01.06.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre