Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Astrid Unhjem - Førsteamanuensis

Astrid Unhjem

Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 1
Uke
1
Mandag
02.01.2017
Tirsdag
03.01.2017
Onsdag
04.01.2017
Torsdag
05.01.2017
Fredag
06.01.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.103
MV.110 E.203
LRU-3901-1 Seminarundervisning Tromsø
Seminarundervisning
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
R.E. Jakhelln
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J. Steensen
K.E. Stien
Y. Sørensen
A. Unhjem
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2017
Tirsdag
10.01.2017
Onsdag
11.01.2017
Torsdag
12.01.2017
Fredag
13.01.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2000-2 Forelesning
A. Unhjem
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LRU-1271-2 Stasjonær Tromsø
M. Johnsen
G. Meløe
A. Nedberg
H.C. Ryel
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-1671-2 Praksis
Praksisseminar
H. Brox
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
B.A. Haugseth
S. Helland
J. Höper
K. Isaksen
R. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
S. Nilsen
M. Olufsen
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
LRU-1550-2 Seminar gruppe A
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-2000-2 Forelesning
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
LRU-1001-2 Forelesning
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Wiik
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-1550-2 Seminar gruppe B
A. Unhjem
 
12:00      
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-16:15
14:45-16:15 MV.110 D.U01-AUD
TEO-H5 5.310
BOOKING- Booking BLS022
LRU Fellesmøte emneansvarlige 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.R. Folkenborg
B.A. Haugseth
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S. Nilsen
K.A. Nyborg
M. Olufsen
L. Rønningsbakk
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2017
Tirsdag
31.01.2017
Onsdag
01.02.2017
Torsdag
02.02.2017
Fredag
03.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
MV.110 K.112
LRU-3901-1 Seminarundervisning Tromsø
Seminarundervisning
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
R.E. Jakhelln
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J. Steensen
K.E. Stien
Y. Sørensen
A. Unhjem
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2017
Tirsdag
07.02.2017
Onsdag
08.02.2017
Torsdag
09.02.2017
Fredag
10.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
S. Karlsen
K. Killie
T. Leming
M. Olufsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
J. Steensen
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2017
Tirsdag
14.02.2017
Onsdag
15.02.2017
Torsdag
16.02.2017
Fredag
17.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
LRU-1550-2 Forelesning
B. Grønvik
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-1550-2 Forelesning
B. Grønvik
A. Unhjem
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2017
Tirsdag
21.02.2017
Onsdag
22.02.2017
Torsdag
23.02.2017
Fredag
24.02.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LRU-1001-2 Forelesning
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.201
LRU-1671-2 Praksis
Praksismøte
H.R. Folkenborg
B.A. Haugseth
J. Höper
R. Johansen
Å. Karlshaugen
K. Killie
F.S. Larsen
S. Nilsen
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2017
Tirsdag
07.03.2017
Onsdag
08.03.2017
Torsdag
09.03.2017
Fredag
10.03.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-1001-2 Forelesning
A. Unhjem
   
11:00      
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-16:30
14:45-16:30 MV.110 E.103
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
S. Karlsen
K. Killie
T. Leming
M. Olufsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
J. Steensen
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2017
Tirsdag
14.03.2017
Onsdag
15.03.2017
Torsdag
16.03.2017
Fredag
17.03.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-1001-2 Forelesning
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.203
LRU-1271-2 Stasjonær Tromsø
M. Johnsen
Å. Karlshaugen
G. Meløe
A. Nedberg
H.C. Ryel
A. Unhjem
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2017
Tirsdag
21.03.2017
Onsdag
22.03.2017
Torsdag
23.03.2017
Fredag
24.03.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
LRU-1550-2 Forelesning
Fellesseminar
A. Unhjem
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1550-2 Forelesning
A. Unhjem
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
S. Langseth
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-1001-2 Forelesning
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-3901-1 Seminarundervisning Tromsø
Seminarundervisning
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
R.E. Jakhelln
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J. Steensen
K.E. Stien
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2017
Tirsdag
18.04.2017
Onsdag
19.04.2017
Torsdag
20.04.2017
Fredag
21.04.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2000-2 Forelesning
A. Unhjem
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-1001-2 Forelesning
Y. Sørensen
A. Unhjem
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
LRU Teammøte 1-7, 2. år
N.B. Johansen
Å. Karlshaugen
S. Langseth
A. Nedberg
H.C. Ryel
H.M. Sollid
A. Unhjem
 
15:00        
16:00