Timeplan 2017 Vår - lærer Astrid Unhjem - Førsteamanuensis
Uke 1
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-15:00 - 05.01.2017
Seminarundervisning Tromsø
Seminarundervisning
Seminarundervisning
Fredag
08:00-16:00 - 06.01.2017
Booking BLS022
LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10
LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Rom:
Uke 2
Mandag
Tirsdag
13:00-16:00 - 10.01.2017
Stasjonær Tromsø
Onsdag
Torsdag
13:00-16:00 - 12.01.2017
Praksis
Praksisseminar
Praksisseminar
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:45-16:15 - 19.01.2017
Booking BLS022
LRU Fellesmøte emneansvarlige 1-7 og 5-10
LRU Fellesmøte emneansvarlige 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S. Nilsen
K.A. Nyborg
M. Olufsen
L. Rønningsbakk
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S-E. Andreassen
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S. Nilsen
K.A. Nyborg
M. Olufsen
L. Rønningsbakk
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 31.01.2017
Seminarundervisning Tromsø
Seminarundervisning
Seminarundervisning
Onsdag
14:15-15:45 - 01.02.2017
Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 09.02.2017
Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
Fredag
Uke 7
Mandag
12:15-16:00 - 13.02.2017
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 15.02.2017
Forelesning
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
14:30-16:00 - 21.02.2017
Praksis
Praksismøte
Praksismøte
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:45-16:30 - 09.03.2017
Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
14:30-16:00 - 14.03.2017
Stasjonær Tromsø
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 21.03.2017
Forelesning
Fellesseminar
Fellesseminar
Onsdag
14:15-15:45 - 22.03.2017
Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
S. Langseth
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
S. Langseth
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 04.04.2017
Seminarundervisning Tromsø
Seminarundervisning
Seminarundervisning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 20.04.2017
Booking BLS022
LRU Teammøte 1-7, 2. år
LRU Teammøte 1-7, 2. år
Rom:
Fredag
NB:
Semester 2017 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 4, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25