Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Bjarne Isaksen - Førstelektor

Bjarne Isaksen

Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 KRV.33 A.1.002
MUS-1504-2 Undervsining
IPB1
B. Isaksen
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2017
Tirsdag
24.01.2017
Onsdag
25.01.2017
Torsdag
26.01.2017
Fredag
27.01.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
K.H. Danielsen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
M. Wiik
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
09:15-12:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2017
Tirsdag
14.02.2017
Onsdag
15.02.2017
Torsdag
16.02.2017
Fredag
17.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 KRV.33 A.1.002
MUS-1504-2 Undervsining
IPB1
B. Isaksen
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2017
Tirsdag
21.02.2017
Onsdag
22.02.2017
Torsdag
23.02.2017
Fredag
24.02.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 A.1.002
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:30
12:30-14:30 KRV.33 B.1.123
BOOKING- Booking EBE010
Allmøte
C.V. Allemano
T.M. Andreassen
ato017
K.M. Aukner
G. Barlindhaug
E. Bekkevold
F. Bischoff
Ø. Blix
T.H. Blixrud
O. Bolås
R-S. Borch
A. Bratland
G. Davidsen
M. Degerman
B.A. Drage
A.M.A. Drecker
ekl009
I. Eliassen
A. Elvemo
A. Eriksen
A. Fliflet
G. Frenning
M. Garvin
F. Glesnes
H.H. Hansen
B. Haugseth
S. Helland
J.G. Hoff
A. Haaning
B. Isaksen
E. Isayevskaya
H.P. Jakobsen
L.G. Jensen
J.O. Johansen
N.A. Karlsen
J.C. Kloster
K. Knardahl
A.R. Kraggerud
M. Kreischer
L. Lien
M. Liset
T. Lofthus
A.B.P. Löken
K. Maxwell
mhu018
L. Mittner
mso107
K.G. Myrann
K.M. Mælen
B.E. Norbakken
K.S. Nystabakk
S. Osadchuk
A. Oterholm
E.S. Pascua
V. Pedersen
A. Pelli
J. Plucker
B.O. Rasch
R. Rasmussen
U.L. Rasmussen
M. Sandvik
J. Schau
G. Shetelig
N. Siepen
S.A. Simonsen
A. Skaug Olsen
C.P. Skogdal
I.E. Solheim
A-L. Sollied
A. Sponberg
T.S. Stavseng
M. Strobelt
H. Stødle
K.E. Sundquist
L. Torell
S.B. Tøllefsen
K.J. Valkoinen
E. Valnes
S.D.T. Wenzel
J. Westvik
M. Wiik
L. Wilhelmsen
M. Wintervold
J.M. Aareskjold-Drecker
13:00    
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2017
Tirsdag
21.03.2017
Onsdag
22.03.2017
Torsdag
23.03.2017
Fredag
24.03.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2017
Tirsdag
28.03.2017
Onsdag
29.03.2017
Torsdag
30.03.2017
Fredag
31.03.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 KRV.33 A.1.002
MUS-1504-2 Undervsining
IPB1
B. Isaksen
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:30
09:00-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-3105-2 Forelesninger
Estetikk
B. Isaksen
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2017
Tirsdag
25.04.2017
Onsdag
26.04.2017
Torsdag
27.04.2017
Fredag
28.04.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU mandag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU tirsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 B.1.118
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00    
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 KRV.33 A.1.002
MUS-1504-2 Undervsining
IPB1
B. Isaksen
13:00    
14:00    
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2017
Tirsdag
02.05.2017
Onsdag
03.05.2017
Torsdag
04.05.2017
Fredag
05.05.2017
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 KRV.33 A.1.002
BOOKING- Booking EBE010
PPU onsdag
B. Isaksen
M. Strobelt
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bjarne Isaksen - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2017
Tirsdag
09.05.2017
Onsdag
10.05.2017
Torsdag
11.05.2017
Fredag
12.05.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
BLU Praksislærer og faglærerforum
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
T. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 KRV.33 A.1.002
MUS-1504-2 Undervsining
IPB1
B. Isaksen
13:00      
14:00      
15:00          
16:00