Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis

Ekaterina Isayevskaya

Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2017
Tirsdag
24.01.2017
Onsdag
25.01.2017
Torsdag
26.01.2017
Fredag
27.01.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2017
Tirsdag
07.02.2017
Onsdag
08.02.2017
Torsdag
09.02.2017
Fredag
10.02.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2017
Tirsdag
14.02.2017
Onsdag
15.02.2017
Torsdag
16.02.2017
Fredag
17.02.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:30
12:30-14:30 KRV.33 B.1.123
BOOKING- Booking EBE010
Allmøte
C.V. Allemano
T.M. Andreassen
ato017
K.M. Aukner
G. Barlindhaug
E. Bekkevold
F. Bischoff
Ø. Blix
T.H. Blixrud
O. Bolås
R-S. Borch
A. Bratland
G. Davidsen
M. Degerman
B.A. Drage
A.M.A. Drecker
ekl009
I. Eliassen
A. Elvemo
A. Eriksen
A. Fliflet
G. Frenning
M. Garvin
F. Glesnes
H.H. Hansen
B. Haugseth
S. Helland
J.G. Hoff
A. Haaning
B. Isaksen
E. Isayevskaya
H.P. Jakobsen
L.G. Jensen
J.O. Johansen
N.A. Karlsen
J.C. Kloster
K. Knardahl
A.R. Kraggerud
M. Kreischer
L. Lien
M. Liset
T. Lofthus
A.B.P. Löken
K. Maxwell
mhu018
L. Mittner
mso107
K.G. Myrann
K.M. Mælen
B.E. Norbakken
K.S. Nystabakk
S. Osadchuk
A. Oterholm
E.S. Pascua
V. Pedersen
A. Pelli
J. Plucker
B.O. Rasch
R. Rasmussen
U.L. Rasmussen
M. Sandvik
J. Schau
G. Shetelig
N. Siepen
S.A. Simonsen
A. Skaug Olsen
C.P. Skogdal
I.E. Solheim
A-L. Sollied
A. Sponberg
T.S. Stavseng
M. Strobelt
H. Stødle
K.E. Sundquist
L. Torell
S.B. Tøllefsen
K.J. Valkoinen
E. Valnes
S.D.T. Wenzel
J. Westvik
M. Wiik
L. Wilhelmsen
M. Wintervold
J.M. Aareskjold-Drecker
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2017
Tirsdag
14.03.2017
Onsdag
15.03.2017
Torsdag
16.03.2017
Fredag
17.03.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2017
Tirsdag
21.03.2017
Onsdag
22.03.2017
Torsdag
23.03.2017
Fredag
24.03.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2017
Tirsdag
28.03.2017
Onsdag
29.03.2017
Torsdag
30.03.2017
Fredag
31.03.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2017
Tirsdag
25.04.2017
Onsdag
26.04.2017
Torsdag
27.04.2017
Fredag
28.04.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2017
Tirsdag
02.05.2017
Onsdag
03.05.2017
Torsdag
04.05.2017
Fredag
05.05.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ekaterina Isayevskaya - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2017
Tirsdag
09.05.2017
Onsdag
10.05.2017
Torsdag
11.05.2017
Fredag
12.05.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 19
Repetisjon Tonje
E. Isayevskaya
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 20
Repetisjon Anders og Eivind
E. Isayevskaya
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:15
12:30-13:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 1
Repetisjon Kristian
E. Isayevskaya
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1501-2 Repetisjon 21
Repetisjon Gjermund
E. Isayevskaya
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:15
14:30-15:15 KRV.33 D.1.109
MUS-1601-2 Repetisjon 10
Repetisjon Alma
E. Isayevskaya
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:30
14:30-15:30 KRV.33 B.1.123
MUS-1501-2 Repetisjon 2
Repetisjon Lars og Robert
E. Isayevskaya
 
15:00          
16:00