Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 1
Uke
1
Mandag
02.01.2017
Tirsdag
03.01.2017
Onsdag
04.01.2017
Torsdag
05.01.2017
Fredag
06.01.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.202
LRU-3903-1 Seminarundervisning
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2017
Tirsdag
10.01.2017
Onsdag
11.01.2017
Torsdag
12.01.2017
Fredag
13.01.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
VID-6049-1 Samling 1
J. Höper
H.E. Moe
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 K.113
VID-6049-1 Samling 1
M.N. Hansen
J. Höper
H.E. Moe
G.O. Pettersen
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6049-1 Samling 1
M.N. Hansen
J. Höper
H.E. Moe
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Serminar gr. 1
Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
Felles seminar overgang barnehage-skole
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
15:00    
16:00      
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-17:00
16:15-17:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
Praksisforberedende møte
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
 
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
M. Dardanou
B. Haugseth
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
M. Wiik
       
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2017
Tirsdag
24.01.2017
Onsdag
25.01.2017
Torsdag
26.01.2017
Fredag
27.01.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 1
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 1
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 1
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 1
G.O. Pettersen
M. Volden
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2017
Tirsdag
31.01.2017
Onsdag
01.02.2017
Torsdag
02.02.2017
Fredag
03.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-3903-1 Seminarundervisning
O.G. Drageset
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2017
Tirsdag
07.02.2017
Onsdag
08.02.2017
Torsdag
09.02.2017
Fredag
10.02.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1210-1 Gruppe 1
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00
BLU-1210-1 Gruppe 2
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
S. Karlsen
K. Killie
T. Leming
M. Olufsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
J. Steensen
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2017
Tirsdag
14.02.2017
Onsdag
15.02.2017
Torsdag
16.02.2017
Fredag
17.02.2017
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
Etterarbeid praksis gr. 3
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
Etterarbeid praksis gr. 1
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
Obligatorisk etterarbeid praksis
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
Etterarbeid praksis gr. 2
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2017
Tirsdag
21.02.2017
Onsdag
22.02.2017
Torsdag
23.02.2017
Fredag
24.02.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Serminar gr. 1
Etterarbeid praksis gr. 1
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Seminar gr. 2
Etterarbeid praksis gr. 2
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
       
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Planleggingsmøte praksisdialog 2. studieår
V. Bergan
M. Dardanou
I. Frenning
B. Haugseth
H. Krane
C.H. Moen
G.O. Pettersen
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.201
LRU-1270-2 Praksis
K.E.W. Bjørndal
Å. Karlshaugen
G. Meløe
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2017
Tirsdag
07.03.2017
Onsdag
08.03.2017
Torsdag
09.03.2017
Fredag
10.03.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 2
V. Bergan
M. Dardanou
B. Engdahl
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
VID-6049-1 Samling 2
J. Höper
G.E. Mathisen
H.E. Moe
G.O. Pettersen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 2
V. Bergan
M. Dardanou
B. Engdahl
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
   
10:00    
11:00      
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 2
B. Engdahl
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 2
V. Bergan
M. Dardanou
B. Engdahl
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-16:30
14:45-16:30 MV.110 E.103
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
S. Karlsen
K. Killie
T. Leming
M. Olufsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
J. Steensen
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2017
Tirsdag
14.03.2017
Onsdag
15.03.2017
Torsdag
16.03.2017
Fredag
17.03.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 K.113
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.202
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 1 og BLU S1
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
S. Helland
L. Hustad-Hoel
J.O. Johansen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 K.113
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 K.113
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2017
Tirsdag
21.03.2017
Onsdag
22.03.2017
Torsdag
23.03.2017
Fredag
24.03.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 K.112
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
   
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 K.112
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 K.112
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 K.112
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
G.O. Pettersen
M. Volden
       
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
S. Langseth
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2017
Tirsdag
28.03.2017
Onsdag
29.03.2017
Torsdag
30.03.2017
Fredag
31.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
EKSTRA
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
 
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Serminar gr. 1
Seminar gr. 1
G.O. Pettersen
M. Volden
   
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1003S-2 Seminar gr. 2
G.O. Pettersen
M. Volden
   
16:00      
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-20:00
16:00-20:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
BOOKING- Booking MBE076
Booking for prosjekt Barnehager i Tromsø
G.O. Pettersen
 
17:00        
18:00        
19:00        
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 3
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
M. Dardanou
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 K.112
MV.110 K.113
BLU-1210-1 Gruppe 2
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 3
V. Bergan
M. Dardanou
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 3
G.O. Pettersen
 
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 3
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.307
MV.110 I.112
VID-6204-2 Samling 3
M. Dardanou
B. Engdahl
B.A. Karlsen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Felles undervisning
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Gruppe 2
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
E. Gamst-Nergård
G.O. Pettersen
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-16:00
15:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 2 og BLU S2
M. Dardanou
I. Frenning
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
G.O. Pettersen
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
 
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2017
Tirsdag
18.04.2017
Onsdag
19.04.2017
Torsdag
20.04.2017
Fredag
21.04.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Felles undervisning
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
M. Wiik
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2017
Tirsdag
25.04.2017
Onsdag
26.04.2017
Torsdag
27.04.2017
Fredag
28.04.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 1
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1003-2 Forelesning
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1003S-2 Seminar gr. 2
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6049-1 Samling 3
M.N. Hansen
J. Höper
G.O. Pettersen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6049-1 Samling 3
M.N. Hansen
J. Höper
G.E. Mathisen
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 2
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1003-2 Seminar gr. 3
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-1003S-2 Serminar gr. 1
Seminar gr. 1
M. Dardanou
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1003S-2 Forelesning
M. Dardanou
G. Meløe
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2017
Tirsdag
02.05.2017
Onsdag
03.05.2017
Torsdag
04.05.2017
Fredag
05.05.2017
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1126-2 Forelesning
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2017
Tirsdag
09.05.2017
Onsdag
10.05.2017
Torsdag
11.05.2017
Fredag
12.05.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
BLU Praksislærer og faglærerforum
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
T. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2017
Tirsdag
30.05.2017
Onsdag
31.05.2017
Torsdag
01.06.2017
Fredag
02.06.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2017 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 15, 20, 21, 23, 24, 25