Timeplan 2017 Vår - lærer John Beck Jensen - Førsteamanuensis
Uke 4
Mandag
12:15-14:00 - 23.01.2017
Forelesninger
FOR: Forelesning 5: Celler og mikroskop
FOR: Forelesning 5: Celler og mikroskop
14:15-16:00 - 23.01.2017
Forelesninger
FOR: Forelesning 6: Cellestrukturer og funksjoner
FOR: Forelesning 6: Cellestrukturer og funksjoner
Tirsdag
12:15-16:00 - 24.01.2017
Lab gr. 1 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 1 GR 1: HMS studier av celler i mikroskop
LAB: Labøvelse 1 GR 1: HMS studier av celler i mikroskop
Onsdag
12:15-16:00 - 25.01.2017
Lab gr. 2 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 1 GR. 2: HMS. Studier av celler i mikroskop
LAB: Labøvelse 1 GR. 2: HMS. Studier av celler i mikroskop
Torsdag
08:15-12:00 - 26.01.2017
Lab gr. 5 (Farmasi)
LAB: Labøvelse 1 GR. 5: HMS. Studier av celler i mikroskop.
LAB: Labøvelse 1 GR. 5: HMS. Studier av celler i mikroskop.
12:15-16:00 - 26.01.2017
Lab gr. 3 (Ernæring, Akvamedisin, Miljøledelse&for.bio, Lektor)
LAB: Labøvelse 1 GR. 3: HMS. Studier av celler i mikroskop.
LAB: Labøvelse 1 GR. 3: HMS. Studier av celler i mikroskop.
Fredag
12:15-16:00 - 27.01.2017
Lab gr. 4 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 1 GR. 4: HMS. Studier at celler i mikroskop
LAB: Labøvelse 1 GR. 4: HMS. Studier at celler i mikroskop
Uke 5
Mandag
12:15-14:00 - 30.01.2017
Forelesninger
FOR: Forelesning 7: Forts. cellestrukturer og funksjoner
FOR: Forelesning 7: Forts. cellestrukturer og funksjoner
Tirsdag
12:15-16:00 - 31.01.2017
Lab gr. 1 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 2 GR 1: Cellestrukturer
LAB: Labøvelse 2 GR 1: Cellestrukturer
Onsdag
12:15-16:00 - 01.02.2017
Lab gr. 2 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 2 GR. 2: Cellestrukturer
LAB: Labøvelse 2 GR. 2: Cellestrukturer
Torsdag
08:15-12:00 - 02.02.2017
Lab gr. 5 (Farmasi)
LAB: Labøvelse 2 GR. 5: Cellestrukturer
LAB: Labøvelse 2 GR. 5: Cellestrukturer
12:15-16:00 - 02.02.2017
Lab gr. 3 (Ernæring, Akvamedisin, Miljøledelse&for.bio, Lektor)
LAB: Labøvelse 2 GR. 3: Cellestrukturer
LAB: Labøvelse 2 GR. 3: Cellestrukturer
Fredag
12:15-16:00 - 03.02.2017
Lab gr. 4 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 2 GR. 4: Cellestrukturer
LAB: Labøvelse 2 GR. 4: Cellestrukturer
Uke 6
Mandag
12:15-14:00 - 06.02.2017
Forelesninger
FOR: Forelesning 8: Cellemembran
FOR: Forelesning 8: Cellemembran
Tirsdag
10:15-12:00 - 07.02.2017
Gruppe 1 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 3 gr. 1: Celler, struktur
GR1: Kollokvie 3 gr. 1: Celler, struktur
12:15-14:00 - 07.02.2017
Gruppe 3 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 3 gr. 3: Celler, struktur
GR1: Kollokvie 3 gr. 3: Celler, struktur
Onsdag
12:15-14:00 - 08.02.2017
Gruppe 5 (Akvamedisin)
GR1: Kollokvie 3 gr. 5: Celler, struktur
GR1: Kollokvie 3 gr. 5: Celler, struktur
14:15-16:00 - 08.02.2017
Gruppe 7 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 3 gr. 7: Celler, struktur
GR1: Kollokvie 3 gr. 7: Celler, struktur
Torsdag
08:15-10:00 - 09.02.2017
Gruppe 11 (Ernæring, Miljøledesle&for.bio, Lektor)
GR1: Kollokvie 3 gr. 11: Celler, struktur
GR1: Kollokvie 3 gr. 11: Celler, struktur
12:15-14:00 - 09.02.2017
Gruppe 9 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 3 gr. 9: Celler, struktur
GR1: Kollokvie 3 gr. 9: Celler, struktur
Fredag
Uke 7
Mandag
12:15-14:00 - 13.02.2017
Forelesninger
FOR: Forelesning 9: Forts. cellemembran
FOR: Forelesning 9: Forts. cellemembran
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 15.02.2017
Gruppe 1 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 4 gr. 1: Cellemembran
GR1: Kollokvie 4 gr. 1: Cellemembran
14:15-16:00 - 15.02.2017
Gruppe 3 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 4 gr. 3: Cellemembran
GR1: Kollokvie 4 gr. 3: Cellemembran
Torsdag
08:15-10:00 - 16.02.2017
Gruppe 11 (Ernæring, Miljøledesle&for.bio, Lektor)
GR1: Kollokvie 4 gr. 11: Cellemembran
GR1: Kollokvie 4 gr. 11: Cellemembran
12:15-14:00 - 16.02.2017
Gruppe 5 (Akvamedisin)
GR1: Kollokvie 4 gr. 5: Cellemembran
GR1: Kollokvie 4 gr. 5: Cellemembran
14:15-16:00 - 16.02.2017
Gruppe 7 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 4 gr. 7: Cellemembran
GR1: Kollokvie 4 gr. 7: Cellemembran
Fredag
10:15-12:00 - 17.02.2017
Gruppe 9 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 4 gr. 9: Cellemembran
GR1: Kollokvie 4 gr. 9: Cellemembran
Uke 10
Mandag
14:15-16:00 - 06.03.2017
Forelesninger
FOR: Forelesning 14: Fotosyntese
FOR: Forelesning 14: Fotosyntese
Tirsdag
12:15-14:00 - 07.03.2017
Gruppe 1 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 6 gr. 1: Fotosyntese
GR1: Kollokvie 6 gr. 1: Fotosyntese
Onsdag
12:15-14:00 - 08.03.2017
Gruppe 3 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 6 gr. 3: Fotosyntese
GR1: Kollokvie 6 gr. 3: Fotosyntese
Torsdag
08:15-10:00 - 09.03.2017
Gruppe 11 (Ernæring, Miljøledesle&for.bio, Lektor)
GR1: Kollokvie 6 gr. 11: Fotosyntese
GR1: Kollokvie 6 gr. 11: Fotosyntese
12:15-14:00 - 09.03.2017
Gruppe 5 (Akvamedisin)
GR1: Kollokvie 6 gr. 5: Fotosyntese
GR1: Kollokvie 6 gr. 5: Fotosyntese
14:15-16:00 - 09.03.2017
Gruppe 7 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 6 gr. 7: Fotosyntese
GR1: Kollokvie 6 gr. 7: Fotosyntese
Fredag
10:15-12:00 - 10.03.2017
Gruppe 9 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 6 gr. 9: Fotosyntese
GR1: Kollokvie 6 gr. 9: Fotosyntese
Uke 13
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 28.03.2017
Lab gr. 1 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 5 GR 1: Udiff og diff celler
LAB: Labøvelse 5 GR 1: Udiff og diff celler
Onsdag
12:15-16:00 - 29.03.2017
Lab gr. 2 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 5 GR. 2: Udiff og diff celler
LAB: Labøvelse 5 GR. 2: Udiff og diff celler
Torsdag
12:15-16:00 - 30.03.2017
Lab gr. 3 (Ernæring, Akvamedisin, Miljøledelse&for.bio, Lektor)
LAB: Labøvelse 5 GR. 3: Udiff og diff celler
LAB: Labøvelse 5 GR. 3: Udiff og diff celler
Fredag
12:15-16:00 - 31.03.2017
Lab gr. 4 (Biomedisin, Biologi, Bioteknologi)
LAB: Labøvelse 5 GR. 4: Udiff og diff celler
LAB: Labøvelse 5 GR. 4: Udiff og diff celler
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 03.05.2017
Gruppe 1 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 11 gr. 1: Diverse forelest undervisning
GR1: Kollokvie 11 gr. 1: Diverse forelest undervisning
14:15-16:00 - 03.05.2017
Gruppe 3 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 11 gr. 3: Diverse forelest undervisning
GR1: Kollokvie 11 gr. 3: Diverse forelest undervisning
Torsdag
08:15-10:00 - 04.05.2017
Gruppe 5 (Akvamedisin)
GR1: Kollokvie 11 gr. 5: Diverse forelest undervisning
GR1: Kollokvie 11 gr. 5: Diverse forelest undervisning
10:15-12:00 - 04.05.2017
Gruppe 11 (Ernæring, Miljøledesle&for.bio, Lektor)
GR1: Kollokvie 11 gr. 11: Diverse forelest undervisning
GR1: Kollokvie 11 gr. 11: Diverse forelest undervisning
14:15-16:00 - 04.05.2017
Gruppe 7 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 11 gr. 7: Diverse forelest undervisning
GR1: Kollokvie 11 gr. 7: Diverse forelest undervisning
Fredag
10:15-12:00 - 05.05.2017
Gruppe 9 (Biomedisin, biologi, bioteknologi)
GR1: Kollokvie 11 gr. 9: Diverse forelest undervisning
GR1: Kollokvie 11 gr. 9: Diverse forelest undervisning
Uke 21
Mandag
10:15-14:00 - 22.05.2017
Forelesninger
FOR: Gjennomgang av arbeidskrav
FOR: Gjennomgang av arbeidskrav
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-14:00 - 26.05.2017
Forelesninger
FOR: Gjennomgang av arbeidskrav
FOR: Gjennomgang av arbeidskrav