Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
06.01.2017
08:00-16:00 BOOKING- Booking BLS022
LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
12.01.2017
13:00-16:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-1671-2 Praksis
Praksisseminar
H. Brox
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
B. Haugseth
S. Helland
J. Höper
K. Isaksen
R. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
S. Nilsen
M. Olufsen
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.01.2017
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
14:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Tirsdag
17.01.2017
08:15-10:00 MV.110 E.201
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Torsdag
19.01.2017
14:45-16:15 MV.110 D.U01-AUD
TEO-H5 5.310
BOOKING- Booking BLS022
LRU Fellesmøte emneansvarlige 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
K. Killie
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S. Nilsen
K.A. Nyborg
M. Olufsen
L. Rønningsbakk
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
Fredag
20.01.2017
12:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
01.02.2017
08:00-16:00 MV.110 E.103
ENG-6011-1 Samling 1 K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.02.2017
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Tirsdag
28.02.2017
08:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Onsdag
01.03.2017
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Torsdag
02.03.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Fredag
03.03.2017
08:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
12:15-16:00 MV.110 E.205
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.03.2017
08:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Tirsdag
14.03.2017
08:00-16:00 MV.110 K.112
ENG-6011-1 Samling 2 K. Isaksen
Torsdag
16.03.2017
08:00-16:00 MV.110 K.112
ENG-6011-1 Samling 2 K. Isaksen
Fredag
17.03.2017
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.03.2017
12:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Tirsdag
21.03.2017
14:30-16:00 MV.110 K.114
LRU-2270-2 Praksis K. Isaksen
Å. Karlshaugen
H.E. Moe
K.A. Nyborg
Onsdag
22.03.2017
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
S. Langseth
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
23.03.2017
14:15-15:45 MV.110 E.205
LRU-2670-2 Praksis 2. semester felles
Praksismøte
S-E. Andreassen
A. Birkeland
B. Grønvik
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
Å. Karlshaugen
Fredag
24.03.2017
12:15-16:00 MV.110 E.205
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.03.2017
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
LRU Teammøte 5-10, 3. år
S-E. Andreassen
A. Birkeland
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
S. Langseth
G.E. Mathisen
H.M. Sollid
K-A. Sæther
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
06.04.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.04.2017
11:15-15:00 MV.110 K.112
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Onsdag
19.04.2017
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Torsdag
20.04.2017
08:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Fredag
21.04.2017
08:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
12:15-16:00 MV.110 E.205
LRU-1300-1 Forelesning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.04.2017
08:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Fredag
28.04.2017
10:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-2150-2 Forelesning K. Isaksen
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.05.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
01.06.2017
14:30-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre