Timeplan 2017 Vår - lærer Lena Hustad - Førstekonsulent
Uke 4
Mandag
Tirsdag
08:00-16:00 - 24.01.2017
Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
BLU Fagseminar på Sommarøy
Lærer:
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
K.H. Danielsen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
K.H. Danielsen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
08:00-16:00 - 25.01.2017
Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
BLU Fagseminar på Sommarøy
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
B. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
J.O. Johansen
B. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 14.03.2017
Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 1 og BLU S1
BLU Teammøte BLU 1 og BLU S1
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
S. Helland
L. Hustad-Hoel
J.O. Johansen
B. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
S. Helland
L. Hustad-Hoel
J.O. Johansen
B. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 23.03.2017
Booking BLS022
BLU Møte Emneansvarlige (alle tre studieår)
BLU Møte Emneansvarlige (alle tre studieår)
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
R.M. Walberg
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
B. Karlsen
H. Krane
A. Myrstad
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 28.03.2017
Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 3 og BLU S3
BLU Teammøte BLU 3 og BLU S3
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
H. Krane
H.E. Moe
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
R.M. Walberg
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Hustad-Hoel
T. Isaksen
H. Krane
H.E. Moe
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T. Unstad
R.M. Walberg
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
15:00-16:00 - 04.04.2017
Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 2 og BLU S2
BLU Teammøte BLU 2 og BLU S2
Lærer:
M. Dardanou
I. Frenning
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
G.O. Pettersen
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
M. Dardanou
I. Frenning
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
G.O. Pettersen
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:30-15:00 - 10.05.2017
Booking BLS022
BLU Praksislærer og faglærerforum
BLU Praksislærer og faglærerforum
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
T. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
B. Isaksen
T. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
Torsdag
Fredag