Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Morten Bartnæs - Førsteamanuensis

Morten Bartnæs

Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 1
Uke
1
Mandag
02.01.2017
Tirsdag
03.01.2017
Onsdag
04.01.2017
Torsdag
05.01.2017
Fredag
06.01.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 K.114
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
H. Sollid
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2017
Tirsdag
10.01.2017
Onsdag
11.01.2017
Torsdag
12.01.2017
Fredag
13.01.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:15
08:15-11:15 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Norsk 5-10 seminar
M. Bartnæs
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-1400-2 Forelesning
Samling Norsk studenter LRU-1400, LRU-2400 og LRU-3904
M. Bartnæs
H. Sollid
K-A. Sæther
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2017
Tirsdag
24.01.2017
Onsdag
25.01.2017
Torsdag
26.01.2017
Fredag
27.01.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling 1
Undervisning
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-15:00
08:00-15:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling 1
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
09:00      
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-16:00
11:30-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling 1
Undervisning
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
17:00          
18:00      
Aktiviteter i tidsrommet 18:30-21:30
18:30-21:30 MV.110 D.U01-AUD
NOR-6021-1 Samling 1
Undervisning
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
 
19:00        
20:00        
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2017
Tirsdag
31.01.2017
Onsdag
01.02.2017
Torsdag
02.02.2017
Fredag
03.02.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:15
08:15-11:15 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Norsk 5-10 seminar
M. Bartnæs
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
H. Sollid
K-A. Sæther
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2017
Tirsdag
07.02.2017
Onsdag
08.02.2017
Torsdag
09.02.2017
Fredag
10.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte for masterveiledere 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
S. Karlsen
K. Killie
T. Leming
M. Olufsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H. Sollid
J. Steensen
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:45-11:15
09:45-11:15 MV.110 E.104C
BOOKING- Booking MBE076
Konteeksamen
M. Bartnæs
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2017
Tirsdag
07.03.2017
Onsdag
08.03.2017
Torsdag
09.03.2017
Fredag
10.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
H.M. Sollid
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2017
Tirsdag
14.03.2017
Onsdag
15.03.2017
Torsdag
16.03.2017
Fredag
17.03.2017
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling 2
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-15:00
08:00-15:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling 2
M. Bartnæs
G. Meløe
09:00      
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-16:00
11:30-16:00 MV.110 E.205
NOR-6021-1 Samling 2
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
17:00          
18:00      
Aktiviteter i tidsrommet 18:30-21:30
18:30-21:30 MV.110 D.U01-AUD
NOR-6021-1 Samling 2
M. Bartnæs
B. Grønvik
G. Meløe
 
19:00        
20:00        
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2017
Tirsdag
21.03.2017
Onsdag
22.03.2017
Torsdag
23.03.2017
Fredag
24.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
O.G. Drageset
B. Engdahl
H.R. Folkenborg
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
M. Kimsaas
S. Langseth
F.S. Larsen
T. Leming
G. Meløe
H.E. Moe
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
J. Steensen
O.K. Straum
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2017
Tirsdag
28.03.2017
Onsdag
29.03.2017
Torsdag
30.03.2017
Fredag
31.03.2017
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.202
MV.110 K.112
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 MV.110 K.114
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
B. Grønvik
K-A. Sæther
 
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 C.104
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
H. Sollid
K-A. Sæther
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2017
Tirsdag
18.04.2017
Onsdag
19.04.2017
Torsdag
20.04.2017
Fredag
21.04.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 C.104
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2017
Tirsdag
25.04.2017
Onsdag
26.04.2017
Torsdag
27.04.2017
Fredag
28.04.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-1400-2 Forelesning
M. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Norsk 5-10 seminar
M. Bartnæs
     
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2017
Tirsdag
02.05.2017
Onsdag
03.05.2017
Torsdag
04.05.2017
Fredag
05.05.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Norsk 5-10 seminar
M. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Norsk 5-10 seminar
M. Bartnæs
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
15:00          
16:00          
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2017
Tirsdag
30.05.2017
Onsdag
31.05.2017
Torsdag
01.06.2017
Fredag
02.06.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H.R. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00