Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2017
Tirsdag
10.01.2017
Onsdag
11.01.2017
Torsdag
12.01.2017
Fredag
13.01.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:15
10:15-12:15 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.311
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2017
Tirsdag
17.01.2017
Onsdag
18.01.2017
Torsdag
19.01.2017
Fredag
20.01.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2017
Tirsdag
24.01.2017
Onsdag
25.01.2017
Torsdag
26.01.2017
Fredag
27.01.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
S. Boldermo
K.H. Danielsen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
L. Hustad
B. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Fagseminar på Sommarøy
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
L. Hustad
B. Isaksen
J.O. Johansen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
09:00
10:00
11:00
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2017
Tirsdag
31.01.2017
Onsdag
01.02.2017
Torsdag
02.02.2017
Fredag
03.02.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
T.H. Blixrud
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2017
Tirsdag
07.02.2017
Onsdag
08.02.2017
Torsdag
09.02.2017
Fredag
10.02.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Gruppe A
M. Liset
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2017
Tirsdag
14.02.2017
Onsdag
15.02.2017
Torsdag
16.02.2017
Fredag
17.02.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Gruppe B
M. Liset
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2017
Tirsdag
21.02.2017
Onsdag
22.02.2017
Torsdag
23.02.2017
Fredag
24.02.2017
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
BLU-1002-2 Gruppe 3
M. Liset
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:30
12:30-14:30 KRV.33 B.1.123
BOOKING- Booking EBE010
Allmøte
C. Allemano
T.M. Andreassen
ato017
K.M. Aukner
G. Barlindhaug
E. Bekkevold
F. Bischoff
Ø. Blix
T.H. Blixrud
O. Bolås
R. Borch
A. Bratland
G. Davidsen
M. Degerman
B.A. Drage
A. Drecker
ekl009
I. Eliassen
A. Elvemo
A. Eriksen
A. Fliflet
G. Frenning
M. Garvin
F. Glesnes
H.H. Hansen
B.A. Haugseth
S. Helland
J.G. Hoff
A. Haaning
B. Isaksen
E. Isayevskaya
H.P. Jakobsen
L.G. Jensen
J.O. Johansen
N.A. Karlsen
J.C. Kloster
K. Knardahl
A.R. Kraggerud
M. Kreischer
L. Lien
M. Liset
T. Lofthus
A.B.P. Löken
K. Maxwell
mhu018
L. Mittner
mso107
K.G. Myrann
K.M. Mælen
B.E. Norbakken
K.S. Nystabakk
S. Osadchuk
A. Oterholm
E.S. Pascua
V. Pedersen
A. Pelli
J. Plucker
B.O. Rasch
R. Rasmussen
U.L. Rasmussen
M. Sandvik
J. Schau
G. Shetelig
N. Siepen
S.A. Simonsen
A. Skaug Olsen
C.P. Skogdal
I.E. Solheim
A-L. Sollied
A. Sponberg
T.S. Stavseng
M. Strobelt
H. Stødle
K.E. Sundquist
L. Torell
S.B. Tøllefsen
K.J. Valkoinen
E. Valnes
S.D.T. Wenzel
J. Westvik
M. Wiik
L. Wilhelmsen
M. Wintervold
J.M. Aareskjold
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2017
Tirsdag
07.03.2017
Onsdag
08.03.2017
Torsdag
09.03.2017
Fredag
10.03.2017
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LRU-1102-2 Forelesning
M. Liset
09:00  
10:00  
11:00  
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2017
Tirsdag
14.03.2017
Onsdag
15.03.2017
Torsdag
16.03.2017
Fredag
17.03.2017
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
M. Liset
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 1 og BLU S1
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
S. Helland
L. Hustad
J.O. Johansen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2017
Tirsdag
21.03.2017
Onsdag
22.03.2017
Torsdag
23.03.2017
Fredag
24.03.2017
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 MV.110 C.214
DRA-1011-1 Forelesninger
Eksamen
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2017
Tirsdag
28.03.2017
Onsdag
29.03.2017
Torsdag
30.03.2017
Fredag
31.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LRU-1102-2 Forelesning
M. Liset
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-16:00
15:00-16:00
BOOKING- Booking BLS022
BLU Teammøte BLU 2 og BLU S2
M. Dardanou
I. Frenning
H. Habbestad
B.A. Haugseth
L. Hustad
H. Krane
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
G.O. Pettersen
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
M. Wiik
     
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2017
Tirsdag
09.05.2017
Onsdag
10.05.2017
Torsdag
11.05.2017
Fredag
12.05.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking BLS022
BLU Praksislærer og faglærerforum
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
L. Hustad
B. Isaksen
T. Isaksen
J.O. Johansen
S.T. Killengreen
H. Krane
R. Larsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
I.C. Nordli
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
O. Tveiterås
T. Unstad
M. Volden
R.M. Walberg
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00