Timeplan 2017 Vår - lærer Rune Johansen - Universitetslektor
Uke 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 06.01.2017 |
08:00-16:00 | BOOKING- | Booking BLS022 LRU Fagdag IMA-LU 1-7/5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox O.G. Drageset B. Engdahl H.R. Folkenborg S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen O.J. Hembre T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen B. Karlsen S. Karlsen I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie M. Kimsaas F.S. Larsen T. Leming G. Meløe H.E. Moe A. Nedberg S.I. Nordkild K.A. Nyborg M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson G.O. Pettersen J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk K. Rørnes H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele J. Steensen O.K. Straum K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.01.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 E.204-AUD |
LRU-1550-2 | Forelesning | B. Grønvik R. Johansen |
Tirsdag 10.01.2017 |
12:15-15:00 | MV.110 E.103 |
LRU-1550-2 | Seminar gruppe A | B. Grønvik R. Johansen |
Onsdag 11.01.2017 |
12:15-15:00 | MV.110 E.203 |
LRU-1550-2 | Seminar gruppe B | B. Grønvik R. Johansen |
Torsdag 12.01.2017 |
13:00-16:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-1671-2 | Praksis Praksisseminar |
H. Brox H.R. Folkenborg B. Grønvik B. Haugseth S. Helland J. Höper K. Isaksen R. Johansen K. Killie F.S. Larsen S. Nilsen M. Olufsen K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-2001-2 | Forelesning | R. Johansen |
10:15-12:00 | MV.110 K.112 |
LRU-2001-2 | 1-7 trinn | R. Johansen |
|
Tirsdag 17.01.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LRU-2001-2 | 5-10 trinn B | R. Johansen |
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LRU-2001-2 | 5-10 trinn C | R. Johansen |
|
Torsdag 19.01.2017 |
14:45-16:15 | MV.110 D.U01-AUD TEO-H5 5.310 |
BOOKING- | Booking BLS022 LRU Fellesmøte emneansvarlige 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox H.R. Folkenborg B. Haugseth J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln B-H. Johannessen R. Johansen S.T. Killengreen K. Killie F.S. Larsen G.E. Mathisen G. Meløe H.E. Moe A. Nedberg S. Nilsen K.A. Nyborg M. Olufsen L. Rønningsbakk J. Steensen O.K. Straum K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 01.02.2017 |
14:15-15:45 | MV.110 F.103-AUD |
BOOKING- | Booking BLS022 LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox O.G. Drageset B. Engdahl H.R. Folkenborg S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen O.J. Hembre T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen B. Karlsen S. Karlsen I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie M. Kimsaas F.S. Larsen T. Leming G. Meløe H.E. Moe A. Nedberg S.I. Nordkild K.A. Nyborg M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson G.O. Pettersen J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk K. Rørnes H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele J. Steensen O.K. Straum Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.02.2017 |
14:30-16:00 | MV.110 E.201 |
LRU-1671-2 | Praksis Praksismøte |
H.R. Folkenborg B. Haugseth J. Höper R. Johansen Å. Karlshaugen K. Killie F.S. Larsen S. Nilsen K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.03.2017 |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LRU-1550-2 | Forelesning | R. Johansen |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 22.03.2017 |
14:15-15:45 | MV.110 F.103-AUD |
BOOKING- | Booking BLS022 LRU Møte om ny studieplan IMA-LU 1-7/5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox O.G. Drageset B. Engdahl H.R. Folkenborg S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen O.J. Hembre T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen R. Johansen B. Karlsen S. Karlsen I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie M. Kimsaas S. Langseth F.S. Larsen T. Leming G. Meløe H.E. Moe A. Nedberg S.I. Nordkild K.A. Nyborg M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson G.O. Pettersen J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk K. Rørnes H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele J. Steensen O.K. Straum K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 25.04.2017 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LRU-1550-2 | Forelesning | R. Johansen |
Onsdag 26.04.2017 |
14:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LRU-1550-2 | Forelesning Fellesseminar |
R. Johansen |