Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2017 Vår - lærer Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor

Sissel Heidi Sollied

Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2017
Tirsdag
10.01.2017
Onsdag
11.01.2017
Torsdag
12.01.2017
Fredag
13.01.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2017
Tirsdag
28.02.2017
Onsdag
01.03.2017
Torsdag
02.03.2017
Fredag
03.03.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2017
Tirsdag
28.03.2017
Onsdag
29.03.2017
Torsdag
30.03.2017
Fredag
31.03.2017
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 TEO-H1 1.307
PED-3037-1 Samling
Forelesninger
S. Sollied
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2017
Tirsdag
04.04.2017
Onsdag
05.04.2017
Torsdag
06.04.2017
Fredag
07.04.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2017
Tirsdag
02.05.2017
Onsdag
03.05.2017
Torsdag
04.05.2017
Fredag
05.05.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
G. Egeberg
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sissel Heidi Sollied - 1013 Professor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2017
Tirsdag
30.05.2017
Onsdag
31.05.2017
Torsdag
01.06.2017
Fredag
02.06.2017
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-15:45
14:30-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
L. Arntzen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
G. Egeberg
B. Engdahl
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.A. Haugland
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
H. Jensberg
F. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
N.B. Johansen
I. Kamplid
B.A. Karlsen
S. Karlsen
Å. Karlshaugen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
M. Kimsaas
H. Krane
A. Kristiansen
H-G. Køller
A.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
J.I. Nergård
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
R. Norum
K.A. Nyborg
B.J. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
D.N.F. Pinto
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
A. Rondestvedt
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K.A. Stankiewicz
A.R. Steele
J. Steensen
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
K. Tyldum
T. Unstad
I.L. Valstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
O.C. Vedvik
M. Volden
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
T. Øwre
 
15:00          
16:00