Timeplan 2018 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor
Uke 33
Mandag
08:15-16:00 - 13.08.2018
Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
ILP Fagseminar BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 14.08.2018
Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
ILP Fagseminar BLU
Lærer:
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
08:15-12:00 - 20.08.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Seminar gruppe 1
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 23.08.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
12:15-16:00 - 24.08.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Seminar gruppe 2
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 30.08.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 05.09.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Seminar gruppe 1
Torsdag
08:15-12:00 - 06.09.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Seminar gruppe 2
14:15-16:00 - 06.09.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
Rom:
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
08:15-16:00 - 17.09.2018
Forelesninger
Introduksjon i praksisbarnehagen
Introduksjon i praksisbarnehagen
Rom:
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 19.09.2018
Forelesninger
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Torsdag
08:15-16:00 - 20.09.2018
Forelesninger
Introduksjon til praksis
Introduksjon til praksis
Fredag
Uke 39
Mandag
08:15-12:00 - 24.09.2018
Forelesning
Undervisning
Undervisning
Tirsdag
Onsdag
10:15-13:00 - 26.09.2018
Forelesning
Undervisning
Undervisning
Torsdag
08:15-12:00 - 27.09.2018
Forelesning
14:15-16:00 - 27.09.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 04.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 11.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
08:15-16:00 - 19.10.2018
Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
ILP Fagdag BLU
Lærer:
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 25.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 01.11.2018
Forelesning
Undervisning
Undervisning
14:15-16:00 - 01.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 08.11.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Seminar gruppe 1
14:15-16:00 - 08.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 09.11.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Seminar gruppe 2
Uke 46
Mandag
08:15-12:00 - 12.11.2018
Forelesning
Undervisning
Undervisning
Tirsdag
12:15-16:00 - 13.11.2018
Forelesning
Undervisning
Undervisning
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 15.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 22.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 48
Mandag
08:15-12:00 - 26.11.2018
Forelesning
Undervisning
Undervisning
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 29.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 05.12.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Seminar gruppe 1
Torsdag
08:15-12:00 - 06.12.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Seminar gruppe 2
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
09:00-15:00 - 11.12.2018
Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 13.12.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
ILP Møtetid BLU
Lærer:
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag