Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
08:15-12:00 - 20.08.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 21.08.2018
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 24.08.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Uke 35
Mandag
08:15-12:00 - 27.08.2018
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 04.09.2018
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
08:15-12:00 - 05.09.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
08:15-12:00 - 06.09.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
Uke 37
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 11.09.2018
Seminargr. 1
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
08:15-16:00 - 17.09.2018
Forelesninger
Introduksjon i praksisbarnehagen
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
08:15-12:00 - 24.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 25.09.2018
Seminargr. 3
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
10:15-13:00 - 26.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
08:15-12:00 - 27.09.2018
Forelesning
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.10.2018
Seminargr. 3
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 25.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
Uke 44
Mandag
08:15-12:00 - 29.10.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 30.10.2018
Seminargr. 3
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 01.11.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 06.11.2018
Seminargr. 3
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 08.11.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
08:15-12:00 - 09.11.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Uke 46
Mandag
08:15-12:00 - 12.11.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 13.11.2018
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
12:15-16:00 - 13.11.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 20.11.2018
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
08:15-12:00 - 26.11.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 27.11.2018
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 04.12.2018
Seminargr. 2
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
08:15-12:00 - 05.12.2018
Seminargr. 1
Seminar gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Torsdag
08:15-12:00 - 06.12.2018
Seminargr. 2
Seminar gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
09:00-15:00 - 11.12.2018
Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag