Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Eli Moksnes Furu - Dosent

Eli Moksnes Furu

Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
E.M. Furu
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Tur til Tromsdalen. Oppmøte der asfalten slutter i Turistveien
E.M. Furu
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk
E.M. Furu
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1001-1 Forelesning
E.M. Furu
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk
E.M. Furu
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1001-1 Gruppe A: ENG/NAT
E.M. Furu
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 SVHUM E1004
PFF-2000-1 Basisgruppe 1, Eli Moksnes Furu
E.M. Furu
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1001-1 Gruppe B: KRØ/SAMF
E.M. Furu
A. Unhjem
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1001-1 Forelesning
E.M. Furu
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM B1004
SVHUM B1005
TEO-H1 1.343
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk
E.M. Furu
08:15-16:00 FARM F2.304
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Gruppe 1 - Læringsteorier
E.M. Furu
08:15-16:00 SVHUM C1006
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
10:15-12:00 SVHUM E0103
TEO-H1 1.333
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Gruppe 3 - Læringsteorier
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM C1007
SVHUM E0103
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Seminar. To rom
E.M. Furu
09:00  
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.213
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM C1007
UB 244
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
E.M. Furu
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 TEO-H1 1.258
PFF-2000-1 Basisgruppe 1, Eli Moksnes Furu
E.M. Furu
 
11:00      
12:00        
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
E.M. Furu
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM E2004
PFF-2000-1 Basisgruppe 1, Eli Moksnes Furu
Rommet må ha prosjektør
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Praksisorientering
E.M. Furu
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Klasseledelse
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.413
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Eksamensforbredende seminar gruppe 1
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.343
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Eksamensforbredende seminar gruppe 2
E.M. Furu
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.317
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Gruppe 1
E.M. Furu
11:00    
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1004
PFF-2000-1 Basisgruppe 1, Eli Moksnes Furu
Evaluering og forbredelse til praksis
E.M. Furu
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.417
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 SVHUM C1006
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 SVHUM C1006
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 SVHUM C1006
LPU-3021-1 Samling
Y. Antonsen
E.M. Furu
T. Lund
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Eli Moksnes Furu - Dosent i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.213
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk seminar gruppe 1
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E2004
PFF-2000-1 Basisgruppe 1, Eli Moksnes Furu
Refleksjon over praksis
E.M. Furu
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk
E.M. Furu
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.213
PFF-2000-1 Fellesundervisning i Pedagogikk
Pedagogikk seminar gruppe 2
E.M. Furu
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00