Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B - Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A - Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 E.104C
MV.110 K.103
MV.110 K.104
MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Oppstart - gruppearbeid
A. Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6043F-1 Samling
G.O. Pettersen
M. Volden
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
G.O. Pettersen
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
G.O. Pettersen
       
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
M. Volden
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
M. Volden
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
 
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
A.B. Fyhn
S.I. Nordkild
G.O. Pettersen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
A.B. Fyhn
S.I. Nordkild
G.O. Pettersen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
A.B. Fyhn
S.I. Nordkild
G.O. Pettersen
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
       
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1601-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
K.E.W. Bjørndal
M. Johnsen
G. Kalseth
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6043F-1 Samling
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
G.O. Pettersen
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 C.104
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Forelesning Kari Smith
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
K. Killie
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Olufsen
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
     
10:00        
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:30
12:30-13:30 MV.110 D.U01-AUD
LER-1001-1 Forelesning
Informasjonsmøte om fagvalg
L. Hustad
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Oppsummeringssmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00