Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Geir Olaf Pettersen - Førstelektor

Geir Olaf Pettersen

Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.08.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Tirsdag
14.08.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Onsdag
15.08.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Torsdag
16.08.2018
08:15-14:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Fredag
17.08.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.08.2018
08:15-16:00 LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B - Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
Tirsdag
21.08.2018
08:00-16:00 LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A - Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
Torsdag
23.08.2018
14:00-15:00 MV.110 E.104C
MV.110 K.103
MV.110 K.104
MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Oppstart - gruppearbeid
A. Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.08.2018
08:15-16:00 VID-6043F-1 Samling G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
28.08.2018
09:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning G.O. Pettersen
Torsdag
30.08.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Fredag
31.08.2018
14:15-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.09.2018
08:15-09:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1200B-1 Forelesning G.O. Pettersen
10:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
04.09.2018
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
M. Volden
Onsdag
05.09.2018
09:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
06.09.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.09.2018
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
Torsdag
13.09.2018
09:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
12:15-15:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
20.09.2018
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
26.09.2018
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning A.B. Fyhn
S.I. Nordkild
G.O. Pettersen
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
A.B. Fyhn
S.I. Nordkild
G.O. Pettersen
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
A.B. Fyhn
S.I. Nordkild
G.O. Pettersen
Torsdag
27.09.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.10.2018
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
Tirsdag
02.10.2018
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
14:00-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1601-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
K.E.W. Bjørndal
M. Johnsen
G. Kalseth
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
V. Øie
Torsdag
04.10.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
05.10.2018
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
10:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.10.2018
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
Onsdag
10.10.2018
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
Torsdag
11.10.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
12.10.2018
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.10.2018
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
Torsdag
18.10.2018
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
19.10.2018
10:15-11:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
01.11.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.11.2018
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Volden
Tirsdag
06.11.2018
12:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Onsdag
07.11.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Torsdag
08.11.2018
08:15-14:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Fredag
09.11.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
15.11.2018
08:15-16:00 VID-6043F-1 Samling G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.11.2018
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
12:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
Torsdag
22.11.2018
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning G.O. Pettersen
09:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
G.O. Pettersen
10:15-11:00 MV.110 C.104
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
G.O. Pettersen
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Fredag
23.11.2018
09:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1200B-1 Forelesning
Spørretime
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.11.2018
09:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Forelesning Kari Smith
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
K. Killie
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Olufsen
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Oppsummeringssmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
Torsdag
29.11.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
Fredag
30.11.2018
12:30-13:30 MV.110 D.U01-AUD
LER-1001-1 Forelesning
Informasjonsmøte om fagvalg
L. Hustad-Hoel
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
Timeplan for Geir Olaf Pettersen - Førstelektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.12.2018
09:00-15:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Torsdag
13.12.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik