Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Ingrid Jensvoll - Universitetslektor

Ingrid Jensvoll

Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe B
I. Jensvoll
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe A
I. Jensvoll
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Forelesning
Undervisning - felles
I. Jensvoll
A.B. Sortland
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00
LER-1300-1 Gruppe B
Feltkurs gruppe B
I. Jensvoll
A.B. Sortland
 
09:00      
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-16:00
11:00-16:00
LER-1300B-1 Forelesning
Ekskursjon
I. Jensvoll
S.T. Killengreen
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00
LER-1300-1 Gruppe A
Feltkurs gruppe A
I. Jensvoll
A.B. Sortland
 
12:00    
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-17:00
11:15-17:00
LER-1300-1 Gruppe B
Feltkurs gruppe B
J. Höper
I. Jensvoll
   
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00        
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B-2
I. Jensvoll
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B-1
I. Jensvoll
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A-1
I. Jensvoll
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A-2
I. Jensvoll
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Jensvoll - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B-2
I. Jensvoll
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe B
Seminargruppe B-1
I. Jensvoll
 
10:00      
11:00      
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A-1
I. Jensvoll
   
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1300-1 Seminargruppe A
Seminargruppe A-2
I. Jensvoll
 
14:00      
15:00      
16:00