Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Marianne Isaksen - Stipendiat

Marianne Isaksen

Timeplan for Marianne Isaksen - Stipendiat i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marianne Isaksen - Stipendiat i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marianne Isaksen - Stipendiat i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marianne Isaksen - Stipendiat i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ALTA_BT2 1083
LRU-2241F-1 Forelesning
M. Isaksen
M. Kvivesen
S. Misund
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00