Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Ingrid Frenning - Førstelektor

Ingrid Frenning

Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
Oppstartssamling BLU/GLU i gymsalen - deretter omvisning, bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
A. Nedberg
K.D. Opstad
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1002-1 Fellesaktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner - tredeling - rullér mellom rom
I. Frenning
J. Höper
B-H. Johannessen
 
13:00  
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
Tur
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
Tur
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2014-1 Undervisning
Tur
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-2014-1 Undervisning
I. Frenning
09:00
10:00  
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-2014-1 Undervisning
I. Frenning
12:00
13:00
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2014-1 Undervisning
I. Frenning
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
LER-1350-1 Forelesning
Dagstur
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2014-1 Undervisning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1350-1 Forelesning
I. Frenning
   
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
14:30-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 F.105-AUD
MV.110 K.114
LRU-2670-1 Praksis
Praksisforberedende møte
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
J. Höper
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
I.M. Kielland
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.201
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1651-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
I. Frenning
B.A. Haugseth
K. Isaksen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
M. Olufsen
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1350-1 Seminargr. B
I. Frenning
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1350-1 Seminargr. C
I. Frenning
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1350-1 Seminargr. A
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
MV.110 F.103-AUD
LER-1350-1 Forelesning
I. Frenning
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1350-1 Forelesning
I. Frenning
L.H. Johansen
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.114
LER-1350-1 Forelesning
I. Frenning
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-1 Forelesning
I. Frenning
G.E. Mathisen
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 E.103
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.114
LER-1652-1 Praksisforberedende møte
I. Frenning
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1350-1 Forelesning
Ute - felles
I. Frenning
A.K. Winther
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1350-1 Forelesning
T.F. Eidissen
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.202
BLU-2014-1 Undervisning
Seminar
I. Frenning
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-15:00
11:15-15:00 MV.110 K.113
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
K.H. Danielsen
I. Frenning
   
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
BOOKING- Booking SIL034
Livredningsprøve
I. Frenning
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
09:00    
10:00    
11:00    
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.201
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.201
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.301
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
     
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag kroppsøving
I. Frenning
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-2642-1 Forelesning
Undervisning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-2014-1 Undervisning
L. Frantzen
I. Frenning
09:00      
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2014-1 Undervisning
I. Frenning
     
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1350-1 Forelesning
I. Frenning
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00