Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor

Mats Jonas Oskarsson

Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-3352-1 Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
VID-6046-1 Samlinger
M.N. Hansen
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.201
VID-6046-1 Samlinger
M.N. Hansen
J. Oskarsson
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-3352-1 Forelesning
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
VID-6046-1 Samlinger
M.N. Hansen
J. Oskarsson
13:00
14:00
15:00  
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.201
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
J. Oskarsson
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Undervisning på C.209
J. Oskarsson
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.112
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
J. Oskarsson
       
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking SIL034
SUM Samling
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Foredrag i sentrum
J. Oskarsson
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6046-1 Samlinger
M.N. Hansen
J. Oskarsson
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6046-1 Samlinger
M.N. Hansen
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
J. Oskarsson
11:00  
12:00  
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3352-1 Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Undervisning på rom A.201
Forelesning
J. Oskarsson
10:00
11:00
12:00  
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Forskningsgruppe MATDID
A. Birkeland
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
P.Ø. Haavold
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3352-1 Forelesning
J. Oskarsson
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Mats Jonas Oskarsson - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3352-1 Forelesning
J. Oskarsson
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2125-1 Undervisning Tromsø
Forelesning
J. Oskarsson
 
15:00    
16:00          
NB: Semester 2018 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 48, 49, 50, 51, 52