Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Jørgen Ytreberg - Rådgiver

Jørgen Ytreberg

Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
LER-1002-1 Fellesaktiviteter GLU 5-10, 1.år
A. Eriksen
N.B. Johansen
M. Wiik
J. Ytreberg
     
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:45-16:45
14:45-16:45 MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
Informasjonsmøte om praksis i utlandet

 Opptak+live
N.B. Johansen
J. Ytreberg
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
Informasjon om fagvalg, 3.år 5-10
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
S. Langseth
H.M. Sollid
J. Ytreberg
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
09:00    
10:00    
11:00    
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.201
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.201
BOOKING- Booking SIL034
NOTED-samling
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
T. Leming
S. Skrøvset
H.M. Sollid
H. Sollid
J. Ytreberg
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
Informasjon om fagvalg, 3.år 5-10 og 1.år 1-7
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
S. Langseth
H.M. Sollid
J. Ytreberg
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Jørgen Ytreberg - Rådgiver i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-13:30
12:30-13:30 MV.110 D.U01-AUD
LER-1001-1 Forelesning
Informasjonsmøte om fagvalg
L. Hustad-Hoel
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
13:00          
14:00          
15:00          
16:00