Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis

Kristin Emilie Willumsen Bjørndal

Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
Oppstartssamling BLU/GLU i gymsalen - deretter omvisning, bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
A. Nedberg
K.D. Opstad
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 MV.110 D.U01-AUD
LER-1000-1 Fellesaktiviterer GLU 1-7, 1.år
Oppstart - planlegging lavvotur
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B - Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A - Lavvotur
K.E.W. Bjørndal
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning A: MAT og NAT
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning C: MAT, SAMF og ENG
Forelesning C: MAT+ENG
K.E.W. Bjørndal
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Seminargruppe C: MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning B: SAMF, ENG og NOR
Forelesning B: NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Seminargruppe B, NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Seminargruppe C: MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning A: MAT og NAT
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning C: MAT, SAMF og ENG
Forelesning C: MAT+ENG
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning B: SAMF, ENG og NOR
Forelesning B: NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Seminargruppe B, NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
 
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning A: MAT og NAT
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning C: MAT, SAMF og ENG
Forelesning C: MAT+ENG
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Seminargruppe C: MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning B: SAMF, ENG og NOR
Forelesning B: NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Seminargruppe B, NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1000-1 Forelesning
Undervisning - felles
K.E.W. Bjørndal
A.B. Fyhn
       
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1000-1 Forelesning
Ekskursjon til Tromsø Museum - Samisk uke
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1002-1 Fellesaktiviteter GLU 5-10, 1.år
Ekskursjon til Tromsø Museum - Samisk uke
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1601-1 Praksis
Praksisforberedende møte for faglærere og praksislærere
K.E.W. Bjørndal
M. Johnsen
G. Kalseth
A. Nedberg
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
Y. Sørensen
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Forelesning A: MAT og NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
   
11:00    
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Seminargruppe C: MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.308
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 K.112
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Seminargruppe B, NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Oppsummeringssmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
15:00      
16:00