Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Kari Doseth Opstad - Førstelektor

Kari Doseth Opstad

Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00 MV.110 J.101
LER-1050-1 Fellesaktiviteter GLU 1.år
Oppstartssamling BLU/GLU i gymsalen - deretter omvisning, bli kjent og kafédialog
K.E.W. Bjørndal
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
J. Höper
K. Isaksen
B-H. Johannessen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
A. Nedberg
K.D. Opstad
H.C. Ryel
S. Skrøvset
H. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:30-12:00
09:30-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 K.113
LER-1002-1 Fellesaktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner - tredeling - rullér mellom rom
F.S. Larsen
H.E. Moe
K.D. Opstad
H. Sollid
       
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 F.105-AUD
MV.110 K.114
LRU-3672-1 Praksismøter
Praksisforberedende møte
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
K.D. Opstad
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe B
K.D. Opstad
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe A
K.D. Opstad
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe B
K.D. Opstad
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.111
MV.110 I.111B
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe A
K.D. Opstad
   
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 I.111
LRU-2581-1 Forelesning
K.D. Opstad
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1400-1 Undervisning
K.D. Opstad
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe A
H.E. Moe
K.D. Opstad
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe B
K.D. Opstad
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe A
K.D. Opstad
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1400-1 Gruppe B
K.D. Opstad
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kari Doseth Opstad - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Forelesning Kari Smith
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
B-H. Johannessen
K. Killie
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Olufsen
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-16:00
14:00-16:00 MV.110 C.104
MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-3672-1 Praksismøter
Læringscafe
K.H. Danielsen
G. Kalseth
G.E. Mathisen
H.E. Moe
K.D. Opstad
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
NB: Semester 2018 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52