Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A - Workshops
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:30
14:00-15:30 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B - Workshops
M. Liset
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Drama Klasse B
M. Liset
 
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1101-1 Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
M. Liset
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Drama Klasse B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Drama Klasse C
M. Liset
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1101-1 Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
M. Liset
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 MV.110 B.111
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 MV.110 B.111
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 MV.110 B.111
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
M. Liset
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Drama Klasse C
M. Liset
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Drama Klasse B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B
M. Liset
   
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Drama Klasse C
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
 
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Drama Klasse B
M. Liset
 
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
29.10.2018
Tirsdag
30.10.2018
Onsdag
31.10.2018
Torsdag
01.11.2018
Fredag
02.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
M. Liset
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
M. Liset
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Fremføringsteknikk Klasse C
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Seminargruppe C: MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.308
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Drama Klasse B
M. Liset
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 K.112
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Seminargruppe B, NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Fremføringsteknikk Klasse B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
03.12.2018
Tirsdag
04.12.2018
Onsdag
05.12.2018
Torsdag
06.12.2018
Fredag
07.12.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00