Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.08.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Tirsdag
14.08.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagseminar BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.08.2018
08:30-12:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
12:30-14:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A - Workshops
M. Liset
Tirsdag
21.08.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
14:00-15:30 MV.110 C.104
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B - Workshops
M. Liset
Onsdag
22.08.2018
12:30-16:00 MV.110 D.U01-AUD
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
Torsdag
23.08.2018
12:30-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
28.08.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
Torsdag
30.08.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.09.2018
09:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
Tirsdag
04.09.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Drama Klasse B
M. Liset
Onsdag
05.09.2018
12:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1101-1 Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
M. Liset
14:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1101-1 Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
M. Liset
Torsdag
06.09.2018
10:15-13:00 MV.110 C.214
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Drama Klasse B
M. Liset
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Drama Klasse C
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.09.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Gruppe 2
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.09.2018
10:15-13:00 MV.110 C.214
LER-1200B-1 Seminargruppe A
Seminargr. A
M. Liset
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1200B-1 Seminargruppe B
Seminargr. B
M. Liset
Tirsdag
18.09.2018
08:30-12:00 MV.110 B.111
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
Onsdag
19.09.2018
08:30-12:00 MV.110 B.111
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Drama Klasse B
M. Liset
Torsdag
20.09.2018
11:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Drama Klasse C
M. Liset
Fredag
21.09.2018
08:30-12:00 MV.110 B.111
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.09.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
Torsdag
27.09.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.10.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
Onsdag
03.10.2018
09:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Klasse B
M. Liset
Torsdag
04.10.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.10.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.10.2018
10:15-13:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
Onsdag
17.10.2018
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Drama Klasse B
M. Liset
Torsdag
18.10.2018
08:15-11:00 MV.110 C.214
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Drama Klasse C
M. Liset
Fredag
19.10.2018
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Fagdag BLU
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
24.10.2018
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
25.10.2018
08:00-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.10.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
Torsdag
01.11.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
02.11.2018
08:30-12:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.11.2018
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Tirsdag
06.11.2018
12:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Gruppe 1
M. Liset
Onsdag
07.11.2018
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
M. Liset
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1101-1 Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
M. Liset
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Torsdag
08.11.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
09.11.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.11.2018
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Tirsdag
13.11.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Onsdag
14.11.2018
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Torsdag
15.11.2018
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
16.11.2018
08:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.11.2018
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
12:15-16:00 MV.110 C.214
DRA-1010-1 Forelesninger
Produksjonsperiode
M. Liset
Onsdag
21.11.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
Torsdag
22.11.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Fredag
23.11.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.11.2018
13:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Fremføringsteknikk Klasse B
M. Liset
Tirsdag
27.11.2018
08:15-11:00 MV.110 C.104
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Fremføringsteknikk Klasse C
M. Liset
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1000-1 Seminargruppe B
Drama klasse B
M. Liset
Onsdag
28.11.2018
10:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.308
LER-1000-1 Seminargruppe A
Klasse A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
12:15-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 K.112
LER-1002-1 Seminar B: SAMF/ENG/NOR
Seminargruppe B, NOR+SAMF
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
LER-1002-1 Seminar A: MAT/NAT K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Torsdag
29.11.2018
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1002-1 Seminar C: MAT/SAMF og ENG
Seminargruppe C: MAT/ENG
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
10:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1000-1 Seminargruppe B
Klasse B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Fredag
30.11.2018
11:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1100B-1 Seminargruppe B
Drama Klasse B
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
04.12.2018
08:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Gruppe 3
M. Liset
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.12.2018
09:00-15:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Torsdag
13.12.2018
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik