Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Minjeong Son - Førsteamanuensis

Minjeong Son

Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1150-1 Forelesning
Undervisning
M. Son
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6010-1 Samling 1
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6010-1 Samling 1
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.201
ENG-6010-1 Samling 1
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6010-1 Samling 1
T.E. Holmbukt
M. Son
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1150-1 Forelesning
Undervisning
M. Son
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6090-1 Samling Finnsnes
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
ENG-6010-1 Samling 2
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.203
ENG-6010-1 Samling 2
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.203
ENG-6010-1 Samling 2
T.E. Holmbukt
M. Son
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00