Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 05.09.2018
Forelesning
Forelesning/Seminar
Lærer:
M.L. Sundelin
10:15-12:00 - 05.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 05.09.2018
Forelesning
Forelesning/Seminar
Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
14:15-16:00 - 06.09.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
10:15-12:00 - 07.09.2018
Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
Lærer:
M.L. Sundelin
12:15-14:00 - 07.09.2018
Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
Lærer:
M.L. Sundelin
Uke 37
Mandag
09:15-10:00 - 10.09.2018
Samlinger
10:15-16:00 - 10.09.2018
Samlinger
Lærer:
M.L. Sundelin
Tirsdag
08:15-12:00 - 11.09.2018
Samlinger
14:15-15:00 - 11.09.2018
Samlinger
14:15-16:00 - 11.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 14.09.2018
Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
Lærer:
M.L. Sundelin
10:15-12:00 - 14.09.2018
Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
Lærer:
M.L. Sundelin
Uke 38
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 18.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 21.09.2018
Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
Lærer:
M.L. Sundelin
10:15-12:00 - 21.09.2018
Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
Lærer:
M.L. Sundelin
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-13:00 - 26.09.2018
Forelesning
Gramatikk-test
Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
08:15-12:00 - 27.09.2018
Forelesning
Forelesning/Seminar
Lærer:
M.L. Sundelin
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 02.10.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 04.10.2018
Gruppe A: ENG/NAT
Gruppe A
Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 04.10.2018
Gruppe B: KRØ/SAMF
Gruppe B
Lærer:
M.L. Sundelin
Fredag
Uke 42
Mandag
09:15-11:00 - 15.10.2018
Samlinger
Lærer:
M.L. Sundelin
11:15-13:00 - 15.10.2018
Samlinger
13:15-14:00 - 15.10.2018
Samlinger
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.10.2018
Samlinger
10:15-12:00 - 16.10.2018
Samlinger
14:15-16:00 - 16.10.2018
Samlinger
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 43
Mandag
10:15-14:00 - 22.10.2018
Forelesning
Lærer:
M.L. Sundelin
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.10.2018
Forelesning
Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 25.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
Uke 44
Mandag
08:15-12:00 - 29.10.2018
Forelesning
Lærer:
M.L. Sundelin
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 08.11.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
Uke 46
Mandag
09:15-11:00 - 12.11.2018
Samlinger
13:15-16:00 - 12.11.2018
Samlinger
Tirsdag
14:15-15:00 - 13.11.2018
Samlinger
Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
09:00-15:00 - 11.12.2018
Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag