Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis

Olav Kansgar Straum

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
12:15-13:00 - 20.08.2018
Fellesaktiviteter GLU 5-10, 1.år
Fagpresentasjoner - ingen deling - alle på auditorium
Lærer:
O.K. Straum
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 28.08.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 30.08.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Fredag
10:15-14:00 - 31.08.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Uke 37
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 11.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
14:15-16:00 - 11.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 18.09.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 21.09.2018
Gruppe A
Seminargruppe A, 2.årsstudenter
Lærer:
O.K. Straum
Uke 42
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.10.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
08:15-10:00 - 19.10.2018
Gruppe A
Seminargruppe A, 2.årsstudenter
Lærer:
O.K. Straum
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 26.10.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
12:15-14:00 - 26.10.2018
Gruppe A
Seminargruppe A, 2.årsstudenter
Uke 47
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 20.11.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 23.11.2018
Gruppe A
Seminargruppe A, 2.årsstudenter
Lærer:
O.K. Straum
Uke 48
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 27.11.2018
Forelesning
Undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 30.11.2018
Gruppe A
Seminargruppe A, 2.årsstudenter
Lærer:
O.K. Straum