Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Runa Borgund Barnung - Universitetslektor

Runa Borgund Barnung

Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
13.08.2018
Tirsdag
14.08.2018
Onsdag
15.08.2018
Torsdag
16.08.2018
Fredag
17.08.2018
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Forelesninger
Informasjon om haustens undervisningsplan
R. Borgund Barnung
B.N. Fuglesteg
V. Lobben
C. Rylander
   
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.09.322
ERN-2005-1 Forelesninger
Cerealer, baking og surdeig / ris og pasta
R. Borgund Barnung
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MH2 U.09.322
ERN-2005-1 Forelesninger
Oppbygging av matvaretabeller
R. Borgund Barnung
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.09.322
ERN-2005-1 Forelesninger
Fisk og skalldyr
R. Borgund Barnung
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Forelesninger
Oppsummering/felles diskusjon gruppearbeid
R. Borgund Barnung
T. Enget Jensen
 
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid - Mat eller pulver?
R. Borgund Barnung
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Kritisk artikkellesing
R. Borgund Barnung
   
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Forelesninger
Mat og ernæring i arktiske områder / Orientering om refleksjonsnotat
R. Borgund Barnung
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid: Næringsberegning, introduksjon
R. Borgund Barnung
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid: Næringsberegning, arbeid i grupper
R. Borgund Barnung
     
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid: Næringsberegning, gjennomgang
R. Borgund Barnung
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid - korleis markera identitet med mat - artikkellesing
R. Borgund Barnung
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Gruppearbeid
Presentasjon av artiklar
R. Borgund Barnung
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U8.215
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 21
Bli kjent - Gruppen møter veileder og hverandre
R. Borgund Barnung
J-O. Winberg
 
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U8.216
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 20
Bli kjent - Gruppen møter veileder og hverandre
R. Borgund Barnung
J-O. Winberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Kostdata og statistikk, kollokvie
R. Borgund Barnung
T. Enget Jensen
13:00        
14:00        
15:00        
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Kostdata og statistikk, gjennomgang
R. Borgund Barnung
T. Enget Jensen
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.122
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 20
Arbeidskrav 1 - 1. Gruppemøte
R. Borgund Barnung
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.122
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 20
Arbeidskrav 1 - 2. Gruppemøte
R. Borgund Barnung
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH U7.122
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 20
Arbeidskrav 1 - 3. Gruppemøte
R. Borgund Barnung
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.122
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 21
Arbeidskrav 1 - 1. Gruppemøte
R. Borgund Barnung
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.122
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 21
Arbeidskrav 1 - 2. Gruppemøte
R. Borgund Barnung
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH U7.122
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 21
Arbeidskrav 1 - 3. Gruppemøte
R. Borgund Barnung
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
HEL-0700-1 HEL-0700 Gruppe 20
Arbeidskrav 1 - Tverrfaglig seminar Gruppe 19, 20, 21 og 32 ROM: MH2 U10 311
R. Borgund Barnung
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MH2 U.07.302
MH2 U.07.303
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid: Sammenlikning av måter å samle inn kostholdsopplysninger, introduksjon
R. Borgund Barnung
T. Enget Jensen
     
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MH2 U.07.302
MH2 U.07.303
ERN-2001-1 Gruppearbeid
Gruppearbeid: Sammenlikning av måter å samle inn kostholdsopplysninger, gjennomgang
R. Borgund Barnung
T. Enget Jensen
     
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MH2 U.10.311
ERN-1000-1 Gruppearbeid
Presentasjon - aktørar i ernæringsarbeidet
R. Borgund Barnung
T. Enget Jensen
       
10:00        
11:00        
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
ERN-1000-1 Ekskursjon
Bedriftsbesøk: Sjømatrådet, Kystens hus
R. Borgund Barnung
       
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 MH2 U.10.311
ERN-2001-1 Seminar
Etterarbeid Nutrition Day
R. Borgund Barnung
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Runa Borgund Barnung - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MH U7.117AUD8
ERN-1000-1 Ekskursjon
VITERN Seminar
R. Borgund Barnung
C. Rylander
     
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00