Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Rune Johansen - Universitetslektor

Rune Johansen

Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
20.08.2018
Tirsdag
21.08.2018
Onsdag
22.08.2018
Torsdag
23.08.2018
Fredag
24.08.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1003-1 Seminar A: NAT
R. Johansen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1003-1 Forelesning ABC: Felles
R. Johansen
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1003-1 Seminar C: MAT/ENG
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-2550-1 Gruppe A: NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. A
R. Johansen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1003-1 Seminar B: NOR/SAMF
R. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-2550-1 Gruppe B: Ikke NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. B
R. Johansen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
27.08.2018
Tirsdag
28.08.2018
Onsdag
29.08.2018
Torsdag
30.08.2018
Fredag
31.08.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.113
LRU-2550-1 Gruppe A: NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. A
R. Johansen
09:00        
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2550-1 Gruppe B: Ikke NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. B
R. Johansen
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
03.09.2018
Tirsdag
04.09.2018
Onsdag
05.09.2018
Torsdag
06.09.2018
Fredag
07.09.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.201
LRU-2550-1 Gruppe B: Ikke NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. B
R. Johansen
09:00        
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.201
LRU-2550-1 Gruppe A: NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. A
R. Johansen
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
10.09.2018
Tirsdag
11.09.2018
Onsdag
12.09.2018
Torsdag
13.09.2018
Fredag
14.09.2018
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1003-1 Forelesning ABC: Felles
R. Johansen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
17.09.2018
Tirsdag
18.09.2018
Onsdag
19.09.2018
Torsdag
20.09.2018
Fredag
21.09.2018
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
R. Johansen
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1003-1 Seminar C: MAT/ENG
R. Johansen
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1003-1 Seminar B: NOR/SAMF
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Planleggingsmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1003-1 Seminar A: NAT
R. Johansen
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
24.09.2018
Tirsdag
25.09.2018
Onsdag
26.09.2018
Torsdag
27.09.2018
Fredag
28.09.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
 
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
01.10.2018
Tirsdag
02.10.2018
Onsdag
03.10.2018
Torsdag
04.10.2018
Fredag
05.10.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1003-1 Seminar C: MAT/ENG
R. Johansen
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1003-1 Seminar A: NAT
R. Johansen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1003-1 Seminar B: NOR/SAMF
R. Johansen
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1003-1 Forelesning ABC: Felles
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
08.10.2018
Tirsdag
09.10.2018
Onsdag
10.10.2018
Torsdag
11.10.2018
Fredag
12.10.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
MV.110 F.105-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.103-AUD
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
Y. Sørensen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:00
12:30-14:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 K.112
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
R. Johansen
Y. Sørensen
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
15.10.2018
Tirsdag
16.10.2018
Onsdag
17.10.2018
Torsdag
18.10.2018
Fredag
19.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1052-1 Undervisning
R. Johansen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00 MV.110 E.103
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 F.103-AUD
MV.110 K.114
LER-1652-1 Praksisforberedende møte
I. Frenning
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
L-M. Lauritzen
H.E. Moe
M-A. Moen
M. Olufsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking BLS022
ILP Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J-H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
22.10.2018
Tirsdag
23.10.2018
Onsdag
24.10.2018
Torsdag
25.10.2018
Fredag
26.10.2018
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1003-1 Forelesning ABC: Felles
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
V. Øie
E.M. Øvrebø
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Fagdag GLU - Sommarøy
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
J.O. Johansen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
J.F. Skogdal
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
V. Øie
E.M. Øvrebø
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1052-1 Undervisning
R. Johansen
 
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1003-1 Seminar A: NAT
R. Johansen
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1003-1 Seminar B: NOR/SAMF
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1003-1 Seminar C: MAT/ENG
R. Johansen
15:00  
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
05.11.2018
Tirsdag
06.11.2018
Onsdag
07.11.2018
Torsdag
08.11.2018
Fredag
09.11.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.103
MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
Felles seminar
R. Johansen
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
12.11.2018
Tirsdag
13.11.2018
Onsdag
14.11.2018
Torsdag
15.11.2018
Fredag
16.11.2018
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.202
LRU-2550-1 Gruppe B: Ikke NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. B
R. Johansen
09:00        
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-2550-1 Gruppe A: NOR/SAMF som fag 1 el. 2
Seminargr. A
R. Johansen
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
19.11.2018
Tirsdag
20.11.2018
Onsdag
21.11.2018
Torsdag
22.11.2018
Fredag
23.11.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.204-AUD
MV.110 E.205
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
T.F. Eidissen
A. Eriksen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
M. Liset
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-1 Forelesning
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.103
MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
Felles seminar
R. Johansen
09:00    
10:00      
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
MV.110 F.103-AUD
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1050-1 Forelesning
Undervisning LER-1050 og LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
M. Olufsen
G.O. Pettersen
M. Volden
V. Øie
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
26.11.2018
Tirsdag
27.11.2018
Onsdag
28.11.2018
Torsdag
29.11.2018
Fredag
30.11.2018
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1003-1 Seminar C: MAT/ENG
R. Johansen
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1003-1 Seminar A: NAT
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1003-1 Seminar B: NOR/SAMF
R. Johansen
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking SIL034
Oppsummeringssmøte LER-1050/LER-1052
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.F. Skogdal
H. Sollid
O.K. Straum
M. Volden
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2550-1 Forelesning
R. Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
03.12.2018
Tirsdag
04.12.2018
Onsdag
05.12.2018
Torsdag
06.12.2018
Fredag
07.12.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.201
LRU-2550-1 Eksamen
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.302
LRU-2550-1 Eksamen
R. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.201
LRU-2550-1 Eksamen
R. Johansen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
10.12.2018
Tirsdag
11.12.2018
Onsdag
12.12.2018
Torsdag
13.12.2018
Fredag
14.12.2018
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
LRU-2550-1 Eksamen
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.114
LRU-2550-1 Eksamen
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.104
LRU-2550-1 Eksamen
R. Johansen
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00