Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2018 Høst - lærer Renate Mari Walberg - Studiekonsulent

Renate Mari Walberg

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:00-11:30 - 17.08.2018
Booking RWA022
Oppstart BLU
Lærer:
R.M. Walberg
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 05.09.2018
Forelesning
Kurs i studieteknikk
Torsdag
14:15-16:00 - 06.09.2018
Forelesning
Lærer:
R.M. Walberg
Fredag
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 41
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 10.10.2018
Undervisning 1. semester
Seminar om undervisningskvalitet
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 18.10.2018
Booking BLS022
ILP Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
T.A. Bringeland
H. Brox
H.V. Busch
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
W. Gjerde
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
G. Heim
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
I.L. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Kofoed
A. Kristiansen
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
H-G. Køller
S. Langseth
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
T. Lund
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
G. Meløe
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
J.P. Pettersen
N.M. Rebni
S.G. Riise
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
K. Rørnes
J.H. Schultz
R. Skjelmo
J.F. Skogdal
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
H.M. Sollid
H. Sollid
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
I.M. Stensholm
E. Stjernstrøm
A. Strandbu
O.K. Straum
B. Strøm
G. Stølen
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
O. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
N.V. Vambheim
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
K.S. Worum
V. Øie
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 25.10.2018
Undervisning
Praksisforberedelse
14:15-16:00 - 25.10.2018
Booking BLS022
ILP Møtetid BLU
Rom:
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
09:00-15:00 - 11.12.2018
Booking BLS022
ILP Faglig forum for faglærere og praksislærere BLU
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag